Specialieji klavišai

Privalumas: reali darbo aplinka

Skirtingų praktikų metu studentai mokosi projektuoti įvairius skaitmeninės elektronikos įtaisus: spausdintines plokštes, įterptines ir galios elektronikos sistemas, duomenų monitoringo ir analizės sistemas, kita. Įgyvendindami praktikas, būsimieji specialistais kuria valdymo programų algoritmus, programuoja mikrovaldiklius bei juos naudoja elektronikos sistemų gamyboje ir diegime. Skaitmeninės elektronikos studijų studentai projektuoja ir diegia skaitmenines technologijas, valdomas principais, būdingais daiktų internetui. Projektavimo praktika ir baigiamoji praktika atliekamos elektronikos ir elektros prietaisų gamybos, telekomunikacijų, energetikos ir fotoelektros technologijų pramonės, kompiuterių ir programinės įrangos inžinerijos, mechatronikos sistemas diegiančiose įmonėse.

Privalumas: patirtis užsienyje

Kolegija palaiko glaudžius ryšius su užsienio aukštosiomis mokyklomis ir užtikrina dalinių studijų bei praktikos galimybes tokiose šalyse, kaip Danija, Švedija, Vokietija ir kt.

Karjeros galimybės

Absolventai dirba Lietuvos ir užsienio skaitmeninės elektronikos sistemų gamybos, diegimo ir priežiūros įmonėse. Lietuvoje absolventai įsidarbina UAB „Skaitmeninė elektronika“, UAB „Teltonika IoT Group“, UAB „Kitron“, UAB „Lemona“, AB „Telia Lietuva“, UAB „Elinta“ ir kitose įmonėse.

Nuomonės

Danielius Adomaitis

Dėstytojas

Miglė Goštautaitė

Studentė

Kontaktai

VšĮ Kauno kolegija
Pramonės pr. 20, LT-50468 Kaunas
Įmonės kodas 111965284
PVM mok. kodas LT119652811

  • Priėmimas: (8 620) 52 041
  • Raštinė: (8 37) 35 23 24