Nuo Kauno kolegijos įkūrimo instituciją baigė daugiau kaip 20 tūkstančių absolventų. Jei skaičiuotume ir ankstesnių mokyklų, kurios susijungė į Kauno kolegiją, rezultatus – absolventų skaičius būtų dar didesnis. Daugelis baigusiųjų studijas plėtoja sėkmingą karjerą įvairiose srityse.

Kauno kolegijos Alumni klubo prezidentas – Socialinio darbo studijų programos absolventas, šios studijų programos komiteto pirmininkas, mentorius, nuolatinis baigiamųjų darbų gynimo kvalifikavimo komisijos narys, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kauno ligoninės Socialinės veiklos skyriaus vadovas, Lietuvos socialinių darbuotojų asociacijos viceprezidentas ir Kauno rajono savivaldybės tarybos narys Saulius Davainis (+37067823923, saulius.davainis@go.kauko.lt).

Pagrindinis klubo tikslas – plėtoti abipusiai naudingą partnerystę tarp absolventų ir Kauno kolegijos. Absolventai organizuoja susitikimus, dalyvauja Kauno kolegijos renginiuose, veda mokymus studentams. Klubui priklauso absolventai ne tik gyvenantys ir dirbantys Lietuvoje, tačiau ir tie, kurie yra įsitvirtinę užsienio darbo rinkose.

Kauno kolegijos alumnų klubo nariais kviečiami tapti ne tik Kauno kolegijos bet ir anksčiau įsteigtų mokyklų, kurias šiandien jungia Kauno kolegija absolventai.

Kiekvienas Kauno kolegijos absolventas gali prisijungti prie absolventų klubo. Kviečiame užpildyti registracijos anketą.

Informacija apie alumnų veiklą teikiama elektroniniu paštu kkalumni@go.kauko.lt.

Naudingos nuorodos