Nuo Kauno kolegijos įkūrimo instituciją baigė daugiau kaip 20 tūkstančių absolventų. Jei skaičiuotume ir ankstesnių mokyklų, kurios susijungė į Kauno kolegiją, rezultatus – absolventų skaičius būtų dar didesnis. Daugelis baigusiųjų studijas plėtoja sėkmingą karjerą įvairiose srityse.

2014 metų lapkričio 6 dieną įsteigta asociacija Kauno kolegijos alumnų klubas. Klubo prezidentas – UAB Kvadratu LT pardavimų ir marketingo direktorius Donatas Valentinavičius (tel.: 8 620 32788; paštas: d.valentinavicius@gmail.com).

Pagrindinis klubo tikslas – plėtoti abipusiai naudingą partnerystę tarp absolventų ir Kauno kolegijos. Absolventai organizuoja susitikimus, dalyvauja Kauno kolegijos renginiuose, veda mokymus studentams. Klubui priklauso absolventai ne tik gyvenantys ir dirbantys Lietuvoje, tačiau ir tie, kurie yra įsitvirtinę užsienio darbo rinkose.

Kauno kolegijos alumnų klubo nariais kviečiami tapti ne tik Kauno kolegijos bet ir anksčiau įsteigtų mokyklų, kurias šiandien jungia Kauno kolegija absolventai.

Kiekvienas Kauno kolegijos absolventas gali prisijungti prie absolventų klubo. Kviečiame užpildyti registracijos anketą.

Informacija apie alumnų veiklą teikiama elektroniniu paštu kkalumni@go.kauko.lt.

Naudingos nuorodos