1. Pasirinkite studijų programą.
 2. Registruokitės internetinėje paraiškų sistemoje: https://apply.kaunokolegija.lt/.
 3. Visus reikalingus dokumentus prašome įkelti sistemą.
 4. Gavus sąskaitą-faktūrą, apmokėkite 120,00 eurų už registraciją. Atlikę mokėjimą, į sistemą įkelkite registracijos įmokos kvitą.
 5. Gavę Jūsų apmokėjimą, KK įvertins Jūsų kvalifikacijos tinkamumą pagal taikomus specifinius Studijų kokybės vertinimo centro reikalavimus. Daugiau informacijos apie Studijų kokybės vertinimo centro rasite čia.
 6. admission@go.kauko.lt.
 7. Sulaukite priėmimo į kolegiją patvirtinimo.
 8. Sumokėkite studijų mokestį.
 9. Teikite vizos paraišką. Tarpininkavimo raštą pateiksime mes.
 10. Suplanuokite atvykimą į Lietuvą.
 • Išsilavinimą liudijantys legalizuoti dokumentai arba legalizuotos dokumentų kopijos (vidurinio išsilavinimo diplomo kopija arba universiteto diplomas);
 • Asmens dokumento ar paso kopija;
 • Anglų kalbos žinių įrodymas English (IELTS, TOEFL ar kiti sertifikatai. Reikalavimai: IELTS ≥5.5, TOEFL ≥75, CEFR ≥B2.
 • Jei ankstesnės studijos buvo vykdomos anglų kalba, tuomet kalbos žinių sertifikatas nėra privalomas. Tokiu atveju reikalingas oficialus dokumentas, patvirtinantis studijas anglų kalba iš ankstesnės mokymo įstaigos.
 • Visi dokumentai turi būti pateikti lietuvių arba anglų kalba. Reikalingas notaro patvirtinimas jei dokumentai išverstų į anglų ir lietuvių kalbas.
 • Jeigu truks reikiamų dokumentų, paraiška nebus svarstoma.
 • PASTABA. ES piliečiai gali pretenduoti į valstybės finansuojamą vietą. Prašymus teikti per jungtinį priėmimo tinklą Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija, kitu atveju priėmimo tvarka yra ta pati.

Gegužės 1 d. – pareiškėjams ne iš ES/EEE šalių, birželio 1 d. – pareiškėjams iš ES šalių ir ne ES/EEE šalims, turinčioms Lietuvos ambasadas.

Rudens semestro pradžia: rugsėjo 1 d.

Pavasario semestro pradžia: vasario 1 d.

Paraiškos mokestis:

Kiekvienas stojantysis į nuolatines studijas turi sumokėti 120 EUR registracijos mokestį. Šis mokestis nėra grąžinamas.

Mokestis už mokslą:

Valstybės nefinansuojami Kauno kolegijos studentai moka studijų sutartyje nurodytą kainą. Kaina padalijama į lygias dalis kiekvienam semestrui.

Pirmo kurso studentai moka visą studijų kainą už mokslo metus. Vėliau studentai, negalintys sumokėti visos sumos už semestrą, gali pateikti prašymą dėl dalinių įmokų.

Banko pavadinimas ir adresasSWEDBANK AB

Maironio g. 26B, LT-44249 Kaunas, Lietuva

SWIFT kodasHABALT22
Banko sąskaitaLT28 7300 0100 0222 9776
Įmonės pavadinimas ir adresasKauno kolegija

Pramonės pr. 20, LT-50468 Kaunas, Lietuva

Mokėjimo paskirtisVardas Pavardė Registracijos mokestis

Vardas Pavardė Studijų mokestis