1. Išsirink tau patinkančią studijų programą

Jei turi klausimų ar reikia konsultacijos, kreipkis į Kauno kolegijos Studentų priėmimo skyrių:

2. Pasitikrink galimybę įstoti

Studentų priėmimas į Kauno kolegiją vykdomas pagal konkursinį balą. Stojantiems į Kauno kolegiją 2019 metais konkursinis balas turi būti ne žemesnis nei 4,3.

3. Parašyk prašymą

Prašymai priimami tik internetu nuo birželio 1 d. Užsiregistruok www.lamabpo.lt interneto svetainėje.

Jei pasirinkai menų krypčių grupės, dantų technologijos ar ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo studijų programas, prašymą turėtum pateikti iki stojamųjų egzaminų sesijos likus ne mažiau kaip 24 val.

Prašymų teikimas nemokamas.

4. Pateik duomenis

Jei mokyklą baigei 2010–2019 metais Lietuvoje, atestato duomenys bus įkelti automatiškai iš Nacionalinio egzaminų centro duomenų bazių.

Jei mokyklą baigei 2009 metais ir anksčiau, reikalingus dokumentus nuskenuok ar nufotografuok ir prisek prie papildomo prašymo. Pagrindiniai reikalingi dokumentai – brandos atestatas, asmens dokumentas ir pavardės keitimo (jei atestate ir asmens dokumente pavardės nesutampa) dokumentas. Pilną pateikiamų dokumentų sąrašą rasi Bendrojo priėmimo taisyklėse www.lamabpo.lt svetainėje.

5. Išlaikyk reikalingus stojamuosius egzaminus ar testus

(Jei pasirinkai menų krypčių grupės, dantų technologijos ar ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo  studijų programas, į kurias reikia laikyti stojamuosius egzaminus arba testus)

Egzaminai vyks pagal www.lamabpo.lt interneto svetainėje paskelbtą tvarkaraštį. Konkrečią stojamojo egzamino datą, laiką ir vietą matysite savo prašyme, kai tik pageidavimų sąraše pasirinksite atitinkamą studijų programą.

6. Sulauk kvietimo studijuoti

Kvietimą studijuoti matysi prisijungęs prie tos pačios sistemos,  kurioje pateikei prašymą. Naudok tau suteiktą prisijungimo slaptažodį.

Jei teisingai prašyme parašei savo elektroninio pašto adresą, kvietimą gausi ir elektroniniu laišku.

Kvietimą gali gauti:

 • Pagrindinio priėmimo I etapu 2019-07-26;
 • Pagrindinio priėmimo II etapu 2019-08-06;
 • Papildomo priėmimo etapu 2019-08-20.

7. Ateik ir pasirašyk sutartį

Gavai kvietimą studijuoti? Priimsi jį? Jei taip, tuomet turi ateiti pasirašyti sutartį į tą aukštąją mokyklą, iš kurios gavai kvietimą, ir tapti tikru studentu.

Jei gavai kvietimą į Kauno kolegijos studijų programą, tuomet turi ateiti į Kauno kolegiją, adresu Pramonės pr. 22.

 • Pagrindinio priėmimo I etapu, nuo 2019-07-29 9 val. iki 2019-07-31 16 val.,
 • Pagrindinio priėmimo II etapu, nuo 2019-08-07 9 val. iki 2019-08-08 16 val.,
 • Papildomo priėmimo etapu, nuo 2019-08-21 9 val. iki 2019-08-22 16 val.

Ateidamas pasiimk šiuos dokumentus (reikalingi dokumentų originalai ir paprastos kopijos):

 • asmens tapatybės kortelę arba pasą ir jų kopijas;
 • asmens fotonuotrauką 3X4;
 • brandos atestatą ir jo priedą (-us) arba kitus vidurinį išsilavinimą liudijančius dokumentus (originalus) arba notaro patvirtintus jų nuorašus;
 • dokumento, patvirtinančio pavardės keitimą, jeigu ne visi pateikiami dokumentai yra ta pačia pavarde, kopiją;
 • sumokėto studijų registravimo mokesčio kvitą (registracijos mokestis – 45 €). Registracijos mokestį reikia sumokėti internetu arba banko padalinyje iki atvykstant pasirašyti sutartį.

Jei negavai kvietimo studijuoti arba neteikei prašymo www.lamabpo.lt sistemoje, pasibaigus bendrajam priėmimui gali kreiptis į Kauno kolegiją dėl priėmimo į likusiais laisvas valstybės nefinansuojamas vietas.

Naudingos nuorodos