VERSLUMO IR KŪRYBIŠKUMO CENTRAS

Antreprenerystę bei kūrybinį mąstymą lavinanti erdvė, kurioje „auga“ inovacijos ir jas vystantys studentai

Kauno kolegijos Verslo fakulteto Verslumo ir kūrybiškumo centro tikslas – integruoti verslumo ir  kūrybiškumo kompetencijų tobulinimą į visus mokymosi aspektus. Siekiame išauginti studentų kartą, turinčią antreprenerišką mąstyseną, reikalingą inovacijoms bei savo paties ateičiai kurti. Kauno kolegija yra atvira partnerystei su verslo įmonėmis ir startuoliais, dalijantis savo žiniomis ir patirtimi, vykdant mokslinius tyrimus ir organizuojant bendrus renginius.

 

Verslumo ir kūrybiškumo centro veiklos sritys:

Antreprenerystės ir kūrybiškumo ugdymas;

Hakatonai, idėjų konkursai;

Bendradarbiavimas su verslu;

Užsienio partnerystės (mokymo įstaigos, startuoliai);

Informacija apie atvirus kvietimus, paraiškas, fondus;

Renginiai, bendruomenė, tinklaveika;

Visokeriopa pagalba inovacijas vystančioms komandoms.

Goda_Kacilevičiūtė

Goda Kacilevičiūtė
Verslumo ir kūrybiškumo centro vadovė

BENDRAUKIME

Gedimino g. 41, Kaunas | goda.kacileviciute@go.kauko.lt | (8 37) 324 070 | 8 608 44021

 

ATSILIEPIMAI

„Verslo centras buvo ta vieta, kuri man parodė kryptį, leido atrasti save kitose pozicijose, atskleisti savo sugebėjimus. Džiaugiuosi, jog turėjau galimybę dalyvauti projektuose bei kitose papildomose veiklose, nes ši patirtis yra neįkainojama“.

„Esame labai patenkinti Kauno kolegijoje puikiai suorganizuota darbo muge ir Verslo centre vykstančiomis konsultacijomis darbo ieškantiems asmenims, dalyvaujantiems mūsų vykdomame projekte „Alternatyvių investicijų detektorius“. Už sklandų bendradarbiavimą labai dėkojame visiems Kauno kolegijos darbuotojams, su kuriais susipažinome pastaraisiais metais, ir tikimės daugiau bendrų veiklų, renginių ar projektų“!

„Trejus metus ieškojome partnerių — drąsios mokslo įstaigos, su kuria galėtume sukurti didžiausią Lietuvoje nemokamą, viešą ir inovatyvią programą. Dešimtys tūkstančių studentų jau išbandė ir neįtikėtinai teigiamai įvertino dėstymo medžiagą. Ir mus, ir interneto auditoriją sužavėjo charizmatiški dėstytojai, kurie sistemingai pagal ištobulintą metodiką, nebijodami kamerų ir viešumo, pakeitė Lietuvos apskaitos internetą. Ačiū Kauno kolegijai ir visai draugiškai komandai“.

„Labai dėkojame Kauno kolegijos Verslo centro vadovei Ramunei už nepriekaištingą, nuoširdų, labai operatyvų darbuotojų ugdymo kursų suorganizavimą. Geriausi atsiliepimai apie lektorę Danguolę Kraskauskienę, dėsčiusią bendravimo ir bendradarbiavimo komandoje principus. Dėstytoja puikiai išpildė temą, sudomino, įtraukė unikaliais metodais ir vertinga informacija“.

„Jau treti metai bendradarbiauju su Kauno Kolegijos Verslo centru kaip lektorė, mentorė ir pranešėja. Visi per šį laikotarpį įgyvendinti verslo bei ugdomieji projektai ir renginiai paliko tik geriausius įspūdžius. Patogios patalpos miesto centre, nauja multimedija tiek gyviems, tiek virtualiems susitikimams, o Verslo centro darbuotojai organizuoti, atsakingi, numatantys visas būtinas detales į priekį ir apsupantys dėmesiu tiek pranešėją, tiek renginių dalyvius – štai, kodėl norisi čia sugrįžti vėl ir vėl“.

„Esame dėkingi Kauno kolegijos Verslo centrui už operatyvią pagalbą, ieškant kompetentingo lektoriaus valstybės tarnautojų mokymams. Ačiū administratorei Linai už nuoširdų ir dalykišką bendravimą bei reikalingų dokumentų sutvarkymą“.

„Kauno kolegijos Verslo centras suteikia galimybę profesines ateities vizijas realizuoti jau šiandien ir išbandyti save kompetencijas ugdančiose veiklose. Studijų metu turėjau galimybę sudalyvauti „GovTech“ haketone ir pažinti startuolių kūrimo principus iš arti. „MentorMe“ programa tapo atspirties tašku link asmeninės karjeros valdymo ir planavimo. Verslo centro organizuojami mokymai leido susipažinti su šiuolaikinėmis rinkos tendencijomis bei poreikiais. Noriu padėkoti Kauno kolegijos Verslo centrui ir Ramunei Bagočiūnaitei už suteiktas neįkainojamas patirtis ir žinias“!

„Stipriausią įspūdį paliko dalyvavimas mentorystės programoje „MentorMe“, kurioje mano mentorė buvo Danguolė Kraskauskienė. Nors konsultavimas bei kalbėjimasis vyko nuotoliu, turėjau galimybę išgirsti savo asmenybės tobulėjimui naudingų įžvalgų, gauti taip reikalingos stiprybės bei postūmio keisti požiūrį tada dar prasidėjusių neramumų Ukrainoje bei naujienų gausos laikotarpiu. Paskirta mentorė noriai išklausė turimus klausimus dėl karjeros, praktikos pasirinkimo galimybių bei asmenybės savybių tobulinimo, pateikė šaltinių bei įžvalgų, kaip ir kur galėčiau tobulėti. Tikrai rekomenduočiau šią mentorystės programą kitiems, kurie nori sustiprinti save jiems svarbiose srityse“.

SOCIALINIAI PARTNERIAI IR DRAUGAI

prekybos-pramones-amatu-rumai
e77
kaunastic-business
kas-vyksta-kaune
kauno-kredito-unija
metas-augti-logo
bef-lithuania
imone-b1
Termopalas-logo
LSIK-logo
startlithuania
spin-crm
lagm-logo-200x100
RGB_Logotipas_P
govtech-logo-200x100
200
cres-200
sauleja-200
adface-200
karjeras