Kauno kolegijos studentams teikiamos įvairios karjeros informavimo ir projektavimo paslaugos.

Aktuali informacija

„Facebook“ puslapis „Kauno kolegijos studentams“, kuriame skelbiama informacija apie darbo, praktikos, savanorystės pasiūlymus, temines paskaitas, seminarus, konferencijas ir dar daugiau.

Karjerosdienos.lt – interaktyvi platforma skirta akademiniam jaunimui daugiau sužinoti apie dominančias įstaigas, įmones, organizacijas, užmegzti karjeros keliui naudingus ryšius, atrasti savanorystės, praktikos bei darbo galimybes.

E. mokymosi aplinka „Moodle“, kurioje galima atrasti ne tik darbo, praktikos, savanorystės pasiūlymus, bet ir kitą aktualią informaciją, susijusią su karjeros klausimais.

Konsultacijos studentams

Kviečiame Kauno kolegijos studentus susitikti su Studentų reikalų ir karjeros skyriaus specialistais, kurie jums padės spręsti darbo paieškos ar karjeros pasirinkimo klausimus. Data ir laikas derinamas individualiai, konsultacijų skaičius ir pobūdis priklauso nuo studento lūkesčių ir karjeros problemų sudėtingumo.

Teminės paskaitos

    1. Kaip parengti CV ir motyvacinį laišką?
    2. Darbo paieškos būdai.
    3. Pasiruošimas darbo pokalbiui.
    4. Laiko planavimas ir kt.

Informacija apie organizuojamas temines paskaitas skelbiama „Facebook“ paskyroje „Kauno kolegijos studentams“ bei siunčiama tikslinių akademinių grupių studentams kolegijos instituciniu el. paštu.

Renginiai

Užmegzti pažintis su būsimais darbdaviais studentai gali kasmet organizuojamame renginyje „Praktikos ir karjeros dienos“. Šio renginio metu į Kauno kolegiją atvyksta įvairių įmonių, įstaigų, savanoriškų organizacijų atstovai, kurie pristato savo veiklą ir laisvas darbo bei praktikos vietas.

Kontaktai

Studentų reikalų ir karjeros skyrius
Pramonės pr. 22A, 104, 105 kab.
Kaunas, LT-50468
El. paštas: karjera@go.kauko.lt
Tel. nr. + 370 37 32 11 11
Mob. tel. nr. + 370 679 35 459

Naudingos nuorodos