Specialieji klavišai

Privalumas: reali darbo aplinka

Kūrybinių industrijų produktų kūrimo praktikos metu studentai išmoks dirbti kompiuterinės grafikos programomis, kurti realius grafinio dizaino, kompiuterinė grafikos, žiniatinklio, reklamos, leidybos ir kitus skaitmeninius ir materialius produktus. Produktai kuriami naudojant modernią kompiuterinę ir programinę įrangą (Mac ir Windows platformos: Adobe CC, Corel, Esko Graphics ir t. t.), publikuojami elektroninėje erdvėje ir gaminami naudojant skaitmeninę spaudos, reklamos ir pakuotės gamybos, video ir foto techniką ir kitas šiuolaikines technologijas. Praktika atliekama kolegijoje arba praktikos standartų reikalavimus atitinkančiose įmonėse.

Privalumas: patirtis užsienyje

Studentai dažniausiai vyks dalinėms studijoms ir praktikai į Daniją, Belgiją, Suomiją, Lenkiją, Vokietiją, Portugaliją, Čekiją, Ispaniją.

Privalumas: vienintelė Lietuvoje

Ši studijų programa, apimanti meno, verslo ir technologijų sritis bei orientuota į kūrybinių industrijų projektų vystymą ir produktų kūrimą, yra vienintelė Lietuvoje.

Karjeros galimybės

Baigusieji studijas gali dirbti Lietuvos ir užsienio reklamos, dizaino, žiniasklaidos, įvairiose kūrybinių industrijų įmonėse, televizijos studijose, interneto portaluose. Pritaikius studijų metu įgytą patirtį, galima įkurti savo reklamos, grafinio ar žiniatinklio dizaino, spaudos ar leidybos paslaugų įmonę, video, TV ar interneto reklamos studiją.

Studijų tęstinumas

Absolventai studijas gali tęsti Kauno technologijos universitete ir kitose Lietuvos ir užsienio aukštosiose mokyklose.

Vieta studijų krypčių reitinge

2022 m. sudarytame kolegijų studijų krypčių reitinge užimama 1 vieta.

Nuomonės

dr. Renata Gudaitienė

Dėstytoja

Kontaktai

VšĮ Kauno kolegija
Pramonės pr. 20, LT-50468 Kaunas
Įmonės kodas 111965284
PVM mok. kodas LT119652811

  • + 370 37 35 23 24
  • + 370 620 52 041