Specialieji klavišai

Privalumas: reali darbo aplinka

Studentai įvadinę ir technologinę praktikas atlieka Kauno kolegijos Reklamos ir medijų centro laboratorijose; gamybinę-technologinę ir baigiamąją praktikas – Lietuvos ir užsienio šalių kompiuterinės grafikos, vizualizacijos ir reklamos įmonėse, leidyklose, spaustuvėse priklausomai nuo pasirinktos specializacijos.

Privalumas: patirtis užsienyje

Studentai dažniausiai vyksta dalinėms studijoms ir praktikai į Portugaliją, Ispaniją, Didžiąją Britaniją, Olandiją, Lenkiją, Daniją, Belgiją.

Privalumas:

Vienintelė tokio pobūdžio programa, rengianti technologijos specialistus grafinių ir skaitmeninių medijų sektoriui – spaustuvėms, leidykloms, reklamos ir žiniasklaidos agentūroms, TV, žiniatinklio, skaitmeninės spaudos ar e-leidybos įmonėms.

Karjeros galimybės

Leidybos ir spaudos technologijų specialistai sėkmingai dirba kūrybinių industrijų sferoje: skaitmeninių medijų technologijų ir komunikacijų,  kompiuterinės grafikos, vizualizacijos, dizaino ir reklamos įmonėse, spaustuvėse, leidyklose. „Garsų pasaulis“, „Spindulys“, „Aurika“, „Kopa“, „Ad Vision“, „Grafija“, „Versus Aureus“, Lietuvos kariuomenės karo kartografijos centras – tai tik dalis įmonių, kuriose galima sutikti Kauno kolegijos absolventus.

Studijų tęstinumas

Absolventai studijas gali tęsti: Vilniaus universitete, Kauno technologijos universitete ir kitose aukštosiose mokyklose.

Vieta studijų krypčių reitinge

2022 m. sudarytame kolegijų studijų krypčių reitinge užimama 1 vieta.

2023m. priėmimas į Grafinių ir skaitmeninių medijų studijų programą nebus vykdomas.

Nuomonės

Virginijus Valčiukas

Dėstytojas

Kontaktai

VšĮ Kauno kolegija
Pramonės pr. 20, LT-50468 Kaunas
Įmonės kodas 111965284
PVM mok. kodas LT119652811

  • Priėmimas: (8 620) 52 041
  • Raštinė: (8 37) 35 23 24