Specialieji klavišai

Privalumas: reali darbo aplinka

Praktikos bus atliekamos IT bendrovėse, diegiančiose ir tobulinančiose įmonių finansų valdymo, apskaitos bei kitus finansinius sprendimus (bankuose, draudimo bendrovėse, pensijų fonduose, investicinėse įmonėse, vertybinių popierių biržose ir kt.). Studentai praktines žinias galės gilinti debesų kompiuterijos, e. finansų paslaugas (pavyzdžiui, e. pardavimus) teikiančiose įmonėse.

Karjeros galimybės

Absolventai galės dirbti Lietuvos ir užsienio įmonėse, kurios užsiima prekyba finansų produktais; inovatyvių atsiskaitymų už prekes ir paslaugas sistemų kūrimu ir diegimu; asmeninių finansų valdymo modeliavimu; finansų instrumentų valdymo operacijomis; asmeninių ir įmonių investavimo strategijų valdymu; individualizuotos pensijų sistemos formavimu; elektroninės ir mobiliosios bankininkystės infrastruktūros plėtojimu.

Studijų tęstinumas

Absolventai studijas gali tęsti universitetuose, organizuojančiuose informatikos, informatikos inžinerijos, finansų bei tarpdisciplinines finansų informatikos krypčių studijas; užsienio aukštojo mokslo institucijose ir universitetuose, vykdančiuose programas, kurios apima informacinių sistemų ir finansų bei apskaitos studijas.

Vieta studijų krypčių reitinge

2022 m. sudarytame kolegijų studijų krypčių reitinge užimama 4 vieta.

Nuomonės

Aušra Žvironienė

Dėstytoja

Kontaktai

VšĮ Kauno kolegija
Pramonės pr. 20, LT-50468 Kaunas
Įmonės kodas 111965284
PVM mok. kodas LT119652811

  • Priėmimas: (8 620) 52 041
  • Raštinė: (8 37) 35 23 24