Specialieji klavišai

Privalumas: reali darbo aplinka

Studentai praktikuosis įstaigose, kuriose dirba dietistai. Praktikos bus atliekamos sveikatos priežiūros, reabilitacijos ir sanatorinio gydymo, krašto apsaugos ir vidaus reikalų sistemos, socialinės globos, rūpybos, ugdymo institucijose, kūno kultūros ir sporto centruose ir kitose organizacijose, kuriose yra vykdoma maitinimo ir maitinimosi priežiūra. Studentai ugdys dietistų gebėjimus suvokti kompleksinį ryšį tarp žmogaus, aplinkos ir maisto.

Privalumas: gebėjimas konsultuoti

Dietistas, įgijęs medicininių ir maisto ruošimo žinių, gebės vykdyti maitinimo ir maitinimosi priežiūrą, sudaryti maitinimo programas, konsultuoti ir teikti tinkamos mitybos rekomendacijas įvairaus amžiaus žmonių grupėms, atsižvelgiant į jų sveikatos būklę, socialinę ir kultūrinę aplinką.

Karjeros galimybės

Absolventai galės dirbti pirminio, antrinio, tretinio lygio asmens ir visuomenės, sveikatos priežiūros ir sanatorinio gydymo įstaigose, atliekančiose įvairaus amžiaus grupių asmenų sveikatos priežiūrą ir reabilitaciją, įvairaus amžiaus sveikų ir neįgalių žmonių socialinės globos, rūpybos, ikimokyklinio ir mokyklinio ugdymo institucijose, krašto apsaugos, vidaus reikalų sistemos asmens sveikatos priežiūros įstaigose, kūno kultūros ir sporto centruose, privačiose asmens sveikatos priežiūros maitinimosi institucijose, valstybinėse ir privačiose viešojo maitinimo įstaigose.

Studijų tęstinumas

Absolventai studijas galės tęsti Lietuvos sveikatos mokslų universitete, Kauno technologijos universitete, užsienio aukštosiose mokyklose: Gothenburgo universitete (Švedija), Hohenheim universitete (Vokietija), Hertfordshire universitete (Didžioji Britanija).

Vieta studijų krypčių reitinge

2018–2019 metų kolegijų studijų krypčių reitinge užimama 2 vieta.

Studijų programa

Brandos ir stojamieji egzaminai

Svertiniai koeficientai

Dietetika
 1. Biologija
  0,4
 2. Chemija arba matematika, arba informacinės technologijos arba fizika*
  0,2
 3. Bet kuris kitas dalykas, nesutampantis su 1, 2 ir 4*
  0,2
 4. Lietuvių kalba ir literatūra
  0,2

Nuomonės

Vilma Kriaučionienė

Dėstytoja

Agnė Kungytė

Absolventė

Informacija

Rodyti naujienas iš

N
Pirmą kartą Lietuvoje – Tarptautinis vyndarių forumas. Registracija jau vyksta
2019 18 liepos

Pirmą kartą Lietuvoje – Tarptautinis vyndarių forumas. Registracija jau vyksta

2019 metų spalio 4 dieną Kauno kolegijoje vyks pirmą kartą Lietuvoje organizuojamas vyno kultūros atstovus subursiantis Tarptautinis vyndarių forumas. Mokslininkai, gamintojai ir valstybini...

Kontaktai

VšĮ Kauno kolegija
Pramonės pr. 20, LT-50468 Kaunas
Įmonės kodas 111965284
PVM mok. kodas LT119652811

 • Priėmimas: (8 620) 52 041
 • Raštinė: (8 37) 35 23 24
 • +370 123 12345