Praėjusių metų rudenį, Verslo fakulteto Verslo centrui bendradarbiaujant su  internetinės buhalterinės apskaitos programos „B1.lt“ komanda, gimė naujas projektas – nemokami buhalterinės apskaitos kursai, kuriuos įvertinti spėjo ne tik norintys šią sritį pažinti nuo pagrindų, bet ir prisiminti anksčiau įgytas žinias ar išmokti pritaikyti jas praktiškai.

Pastebėta, kad pasirodžius pirmosioms kursų dalims „Buhalterinė apskaita“ ir „Finansinė apskaita“, pamokas peržiūrėjo ne tik apskaitininkai, aukštųjų mokyklų studentai ar užsienyje dirbantys vadovai, bet ir turintys patirties buhalteriai. Išleidus mokomosios medžiagos „Mokesčių apskaita“ ir „Kompiuterizuota apskaita“ dalis, buvo gauti teigiami atsiliepimai dėl žinių pagilinimo. Tai paskatino išleisti mokomosios medžiagos „Gilinamasis ciklas“ dalį, kuri pildoma iki šiol.

Šiuo metu viešai prieinama apie 50 atskirų paskaitų, kuriose profesinėmis žiniomis dalijasi Verslo fakulteto Apskaitos ir finansų katedros lektorės. Didžiąją dalį šių paskaitų sudaro teorija, o likusią — praktinės užduotys. Studijuojantys turi galimybę iškart atlikti praktiką programoje, nes visa mokymosi medžiaga pateikiama nemokamai ir be jokios registracijos. Taip suteikiama galimybė skirtingoms mokymo įstaigoms naudoti pateiktą informaciją savo mokymo procese. Šiuolaikiška dėstymo metodika ne tik padėjo skirtingo segmento apskaitą dėstančioms įstaigoms, bet ir palaipsniui kelia apskaitos dėstymo standartą Lietuvoje.

Pasak B1.lt atstovo, bendradarbiavimo su Kauno kolegija rezultatai lėmė, kad greituoju metu pasirodys dar du edukaciniai projektai, kurie taps flagmanais savo nišoje ir turės potencialą nemokamai padėti kiekvienam mažam ir vidutiniam verslui Lietuvoje.

Plačiau apie šiuos kursus skaitykite naujienų portale „Delfi“.

Nuotolinius buhalterinės apskaitos kursus rasite čia.