VERSLO CENTRAS – VERSLUI

Praktiniai mokymai ir konsultacijos

Organizacijos turi daugiau nei tik darbuotojus – jos turi žmones, kurie nori mokytis ir augti, todėl reikalinga sukurti tinkamas sąlygas jų kompetencijų tobulinimui. Šiuolaikiniuose žmogiškųjų išteklių valdymo procesuose tai tampa viena iš esminių darbuotojų motyvavimo priemonių.

Pagrindinis Verslo centro siūlomų mokymų tikslas – ugdyti dalyvių žinias, įgūdžius ir nuostatas, reikalingas efektyviam užduočių atlikimui darbe.

Suprantama, jog darbuotojų ugdymas reikalauja laiko ir finansinių išteklių, tad patogus mokymų laikas ir optimali trukmė yra svarbiausia mūsų užduotis.

Mentorystės programa „MentorMe“

Verslo fakultete siekiant sukurti talentus ugdančią ir auginančią aplinką, turiningą ir įvairiapusį specialistų rengimo procesą, organizuojama mentorystės programa, grįsta neformaliu studento ir verslo atstovo bendradarbiavimu.

„MentorMe” – neformaliu mokymusi paremta mentorystės programa, skirta Verslo fakulteto studentams, siekiantiems įgyti praktinių verslo valdymo žinių, ugdyti reikiamus įgūdžius bei tobulinti asmenines savybes. Studentai, ieškantys platesnių galimybių, siekiantys asmeninio tobulėjimo, gali perimti mentorių sukauptą patirtį ir gauti vertingų patarimų planuojant profesinę ateitį. Tai bendradarbiavimas tarp mentoriaus ir studento, kurio metu atskleidžiama labiau patyrusio specialisto sukaupta patirtis, dalijamasi patarimais ir sudaromos sąlygos talento keitimuisi.

BENDRAUKIME

Gedimino g. 41, Kaunas | verslocentras@go.kauko.lt | (8 37) 324 070 | 8 609 96153