Tavo gyvenimo aprašymas – tai išskirtinė, personalizuota vizitinė kortelė. Ji atspindi asmenines ir profesines stiprybes ir tikrai gali nulemti sėkmę karjeroje. CV padeda atkreipti potencialių darbdavių dėmesį ir yra ne šiaip dokumentas, tačiau pirma ir be galo svarbi kandidato ir jį vertinančio asmens komunikavimo priemonė. Gyvenimo aprašymas turi būti unikalus, tačiau dalykiškas ir informatyvus. Tačiau kaip sukurti tokį, išties gerą, gyvenimo aprašymą?

Į šį klausimą balandžio 28 d., ketvirtadienį, 17 val. tiesioginės paskaitos metu atsakys „Europass“ ambasadoriai, Kauno kolegijos Verslo fakulteto lektoriai ir karjeros ekspertai Mindaugas Samuolaitis bei Jolanta Mizeikytė. Dalyvauk, sužinok, kaip profesionaliai bei įdomiai pristatyti save gyvenimo aprašyme ir bent žingsneliu priartėk prie savo svajonių darbo! Paskaita skirta studentams ir jaunimui, tačiau laukiami visi, besidomintys šia tema. Komentaruose būtinai užduok savo klausimus ir gauk atsakymus iš pirmų lūpų!

Apie lektorius:

Kauno kolegijos Karjeros centro vadovas Mindaugas Samuolaitis organizuoja ir įgyvendina jaunimo profesinio orientavimo veiklas, vysto socialinę partnerystę, inicijuoja, organizuoja ir vykdo Karjeros centro veiklas. Specialistas yra sukaupęs daugiau nei 12 metų patirtį dėstant logistikos bei karjeros valdymo srityse.

Jolanta Mizeikytė – Kauno kolegijos Vadybos ir teisės katedros studijų dalykų Profesinė komunikacija bei Karjeros valdymas lektorė, turinti 4 metų darbinę patirtį projektų vadovo pozicijoje bei įgūdžių darbuotojų paieškos ir atrankos organizavimo, projektų koordinavimo ir priežiūros bei B2B srityse.

Transliacija vyks čia.

LIVE paskaitą organizuoja Kauno kolegijos Verslo fakulteto Verslo centras, kartu su Švietimo mainų paramos fondu įgyvendinant projektą „Europass“. Projektu siekiama didinti darbingo amžiaus žmonių žinias apie CV rengimą, ruošimąsi darbo pokalbiui ir susijusių kompetencijų tobulinimą, prisidėti prie mokytojų / karjeros specialistų kompetencijų kėlimo. Projektas bus vykdomas dvejus metus, per kuriuos numatoma suorganizuoti teminių paskaitų, praktinių dirbtuvių bei konsultacijų jaunimui, dirbantiems asmenims ir karjeros specialistams aktualiais karjeros klausimais.