Jau kovo 25–29 dienomis Kauno kolegijoje šurmuliuos būrys svečių iš užsienio, nes vyks vienuoliktoji tarptautinė savaitė, kurios tema – „From Idea to Product“. Renginys suburs akademinę bendruomenę ir veiklos pasaulio atstovus iš Lietuvos ir daugiau negu dvidešimties pasaulio šalių. Jau ateinantį pirmadienį prasidės intensyvus tarptautinės savaitės renginių maratonas, į kurį aktyviai įsitraukti kviečiami ir Kauno kolegijos studentai bei dėstytojai.

Tarptautinės savaitės „From Idea to Product“ metu daugiau negu septyniasdešimčiai svečių iš užsienio aukštųjų mokyklų bus pristatomas Kauno kolegijoje vykdomų studijų praktinis pritaikomumas, studentų ir dėstytojų bendradarbiavimas generuojant idėjas, kuriant bendrus projektus. Įvairaus tipo renginiai suteiks galimybę Kauno kolegijos bendruomenei plėtoti bendradarbiavimo ryšius inicijuojant ir įgyvendinant tarptautinius projektus, susijusius su studijų proceso ir turinio modernizavimu, mokslo taikomosios veiklos plėtra, kvalifikacijos tobulinimu.

Tarp šių metų tarptautinės savaitės renginių – gausybė užsienio dėstytojų iš Suomijos, Bulgarijos, Belgijos, Kazachstano, Lenkijos, Graikijos, Estijos,  Vokietijos, Prancūzijos, Danijos, Ukrainos, Turkijos, Čekijos Respublikos, Ispanijos, Latvijos, Meksikos, Rusijos ir Baltarusijos paskaitų. Taip pat dalyvių lauks atidarymo renginys, menininkės iš Vokietijos fotografijos paroda „Egzistencijos raukšlės“, kūrybinės dirbtuvės, tarptautinė konferencija ir masažo čempionatas.

Kviečiame dalyvauti!