Ar kada nors leidai sau pasvajoti, kad gali kurti sprendimus, kurie galėtų pakeisti pasaulį? Ar norėtum, kad tavo idėjos padėtų šaliai spręsti aktualiausius socialinio ir viešojo sektoriaus iššūkius? Kartais tai, kas atrodo neįmanoma, išties – ranka pasiekiama!

Kauno kolegijos Verslo fakulteto Verslo centras kviečia studentus tapti ateities kūrėjais – burtis į Kauno kolegijos hakatono komandą ir dalyvauti renginyje „Let‘s Co-create Our Future Together“, kuris balandžio 16–18  dienomis vyks nuotoliniu būdu. Į inovatyvių sprendimų paiešką šiomis dienomis kvies „GovTech Lab Lithuania“ kartu su Lietuvos verslo angelų tinklu „LitBan“.

Renginio organizatoriai pasakoja, kad pernai, virtualiai vykusio hakatono „Hack The Crisis“ metu, buvo sukurtas ne vienas šiuo metu jau plačiai naudojamas sprendimas. Šiais metais dėmesys bus skiriamas pandemijos kontekstui – GovTech hakatone kviečiami dalyvauti visi norintys kurti naujoves, kurios galėtų užtikrinti greitą ir kokybišką atsigavimą po pandemijos, efektyvintų valstybės veikimą ir gerintų visuomenės gyvenimą.

Temos, kurioms ieškoma inovatyvių idėjų ir sprendimų: piliečių įtraukimas į valstybės gyvenimą, žalia ir tvari ateitis, technologijomis grįstas švietimas, skaitmeninė gerovės valstybė, saugumas, išmanūs miestai ir laisvoji tema.

Nori būti Kauno kolegijos hakatono komandos dalimi? Registruokis vienas arba su draugu el. paštu: verslocentras@go.kauko.lt

Registracija vyksta iki balandžio 10 d.