Kauno kolegijoje viešėjo Vendos universiteto Tarptautinių ryšių skyriaus vadovas Segun’as Obadire. Su Pietų Afrikos universitetu ryšiai palaikomi nuo 2016 metų, todėl šįkart svečias atvyko aptarti bendradarbiavimą ir galimą jo plėtrą. Apie šį vizitą – Kauno kolegijos Technologijų fakulteto interneto svetainėje.

Mūsų institucija palaiko ryšius su Europos, Afrikos, Azijos šalių aukštosiomis mokyklomis. Didžioji dalis atvykusių studentų į Kauno kolegiją yra iš Turkijos, kiek mažiau – Ispanijos ir Vokietijos.  Šiuo metu Kauno kolegijoje studijuoja Nigerijos, Bangladešo, Ruandos, Pakistano, Irano, Indijos, Zimbabvės, Kamerūno, Libano ir kt. šalių piliečiai. Pats tolimiausias geografinis taškas, iš kurio sulaukiame ir studentų, ir dėstytojų, – Kinija. Kauno kolegiją ir partnerinę instituciją – Hainanio programinės įrangos technologijų kolegiją – skiria maždaug 7000 tūkstančiai kilometrų.

Kauno kolegijos studentai dalinėms studijoms ir praktikai dažniausiai renkasi Europos šalis. Tarp populiariausių šalių lietuviai įvardija Suomiją, Nyderlandus, Belgiją, Ispaniją, Portugaliją, Vokietiją, Austriją, Kroatiją, Kiprą.