Specialieji klavišai

Privalumas: reali darbo aplinka

Praktinės žinios skirtos lavinti konservavimo ir restauravimo įgūdžius, atlikti restauruojamo meninio objekto technologinę analizę. Praktikos organizuojamos kolegijoje, dalis studentų jas atlieka socialinių partnerių įmonėse: VšI „Meninė drožyba“, Valstybinio M. K. Čiurlionio muziejaus restauravimo dirbtuvėse, Lietuvos dailės muziejaus Prano Gudyno konservavimo ir restauravimo dirbtuvėse bei kt.

Privalumas: patirtis užsienyje

Studentai dalinėms studijoms ir / arba praktikai gali vykti į: Estiją, Suomiją, Vokietiją, Belgiją, Maltą, Portugaliją ir kitas šalis.

Privalumas: tradicijos

Studijų programa padeda išsaugoti nykstančius Lietuvos ir Europos Sąjungos kultūrinio paveldo objektus. Šiandien mūsų šalies muziejuose susikaupę daug restauruojamų objektų, todėl įgyvendinant konservavimo ir restauravimo projektus šių specialistų poreikis, be abejo, išlieka. Meno kūrinių restauratoriai Lietuvoje ruošiami tik Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakultete.

Karjeros galimybės

Baigę studijas absolventai gali dirbti valstybiniuose ir privačiuose muziejuose, bibliotekose, archyvuose, steigti individualias įmones, vykdančias dailės kūrinių apsaugą ir restauravimą.

Studijų tęstinumas

Absolventai studijas gali tęsti Vilniaus dailės akademijoje ir kitose Lietuvos ar užsienio aukštosiose mokyklose.

Vieta studijų krypčių reitinge

2023 metų kolegijų studijų krypčių reitinge užimama 1 vieta.

Privalumas: specializacijos

Galima rinktis iš dviejų specializacijų: molbertinės tapybos kūrinių restauravimas, meninių baldų konservavimas ir restauravimas. Susipažinkite su studijų programos lektoriais

Nuomonės

Sigita Rundytė

Studentė

Rūta Marija Narvydienė

Dėstytoja

Kontaktai

VšĮ Kauno kolegija
Pramonės pr. 20, LT-50468 Kaunas
Įmonės kodas 111965284
PVM mok. kodas LT119652811

  • Priėmimas: (8 620) 52 041
  • Raštinė: (8 37) 35 23 24