Įstojusieji į Kauno kolegiją ir pageidaujantys gyventi bendrabutyje jau gali pradėti pildyti prašymus internetu. Pirmuoju ir antruoju etapu priimti studentai, norintys gyventi bendrabutyje, prašymus turi užpildyti nuo rugpjūčio 3 d. iki rugpjūčio 15 d., 23.59 val. Registruotis privaloma tik su @go.kauko.lt paštu.

Kolegijos studentai apgyvendinami bendrabučiuose komisijos nutarimu. Remiantis Kauno kolegijoje galiojančia studentų apgyvendinimo bendrabučiuose tvarka, pirmenybė tarp pirmo kurso studentų gyventi bendrabutyje suteikiama našlaičiams (neturintiems abiejų tėvų arba globojamiems), neįgaliesiems (turintiems riboto darbingumo pažymėjimą), socialiai remtiniems ir gyvenantiems tolimiausiu atstumu nuo Kauno.

Iki rugpjūčio 25 d. prašymą užpildę studentai informaciją apie apgyvenimą  ras prisijungę prie sistemos. Gavusieji vietą bendrabutyje sulauks atsakymo su bendrabučio ir kambario numeriu, kitais atvejais informacijoje bus nurodoma, kad studentas yra laukiančiųjų sąraše arba kad vieta bendrabutyje nepaskirta.

„Negavusieji vietos bendrabutyje ir esantys laukiančiųjų eilėje neturėtų nusiminti, nes studentas gali tikėtis gauti vietą bendrabutyje. Praktika rodo, kad dauguma studentų aprūpinami gyvenamuoju plotu iki lapkričio 1 d. Studentų priėmimo ir vietos bendrabutyje atsisakymo procesas vyksta kiekvieną dieną, eilė juda greitai“, – teigia Apgyvendinimo paslaugų skyriaus vedėja Albina Prišmantienė.

Trečiajame etape studijuoti priimti asmenys prašymus galės pildyti rugpjūčio 24–26 d., o atsakymus gaus rugpjūčio 27 d.

Kauno kolegijos studentai įsikuria keturiuose daugiabučiuose, esančiuose Taikos ir V. Krėvės prospektuose bei Kalniečių gatvėje. Bendrabučiuose yra dviviečiai arba triviečiai kambariai, o nuomos kaina prasideda nuo 48 eurų per mėnesį. Anot A. Prišmantienės, norintieji apsižvalgyti bendrabučiuose gali tai padaryti V. Krėvės pr. 90 (bendrabutis Nr. 3), o nuo rugpjūčio 27 d. galima apžiūrėti jau visus bendrabučius.

Norintys gyventi bendrabutyje, bet nežinantys, ką daryti, kad patektų į pretendentų sąrašus, turėtų sekti žingsnius, nurodytus atmintinėje. Platesnę informaciją apie apgyvendinimą galima rasti čia.