Atsižvelgdama į studentų poreikius, Kauno kolegija teikia įvairias paslaugas. Rengiamos konsultacijos studentams studijų ir praktikos Lietuvoje bei užsienio šalyse, finansų ir paramos bei apgyvendinimo klausimais. Taip pat studentai fakultetuose ir skyriuose konsultuojami teisiniais, kalbos kultūros klausimais, teikiamos su sveikatos klausimais susijusios konsultacijos. Studijuojantiesiems, poreikiui esant, teikiama psichologinė pagalba.

Kauno kolegijoje veikia Karjeros centras, kuriame studentai ruošiami darbo rinkai. Padedant dėstytojams ir karjeros centro darbuotojams vyksta individualios konsultacijos, organizuojami renginiai. Užmegzti pažintis su būsimais darbdaviais studentai gali kasmet organizuojamame renginyje „Karjeros dienos“. Šio renginio metu į Kauno kolegiją atvyksta įvairių įmonių atstovai, kurie pristato savo įmonių veiklą, darbuotojų poreikį.

Informacija bus atnaujinta

Nuolatinių studijų studentai yra draudžiami valstybės lėšomis. Valstybinės ligonių kasos atstovai studentus ragina savarankiškai pasirinkti pirminės asmens sveikatos priežiūros įstaigą ir į ją atvykti prisirašyti.

Studentai, kaip ir kiti apdraustieji, gali laisvai pasirinkti pateikti prašymą ir prisirašyti prie pirminės asmens sveikatos priežiūros įstaigos – tai gali būti tiek privati, tiek valstybinė poliklinika ar šeimos klinika. Prisirašyti galima tik prie vienos gydymo įstaigos. Prisirašant galima pasirinkti šeimos gydytoją.

Nedirbantys asmenys, kurie pasirinkę ištęstines studijas, turi teisę registruotis darbo biržoje ir būti apdrausti privalomuoju sveikatos draudimu valstybės lėšomis.

Ne Europos Sąjungos ir Europos ekonominės erdvės šalių (Lichtenšteino, Islandijos ir Norvegijos) bei Šveicarijos aukštosiose mokyklose, bet vadinamosiose trečiosiose šalyse studijuojantys asmenys išvykdami mokytis privalo deklaruoti gyvenamosios vietos pasikeitimus.

Draustumą galima pasitikrinti čia: „Pasitikrinkite savo draustumą privalomuoju sveikatos draudimu“.

Išsamesnę informaciją teikia Valstybinė ligonių kasa el. paštu info@vlk.lt arba telefonu (8 700) 88888.

Kartais gyvenime nutinka baisių dalykų ir pakelti naštą tampa sunku. Situaciją galėtų palengvinti nuoširdus pokalbis, padedantis į viską pažvelgti kitomis akimis.

Organizacijos pavadinimas Darbo valandos Kontaktai Siūloma pagalba
Jaunimo linija I–VII visą parą tel. 8 800 28 888

Svetainė

„Jaunimo linija“ yra emocinės paramos tarnyba, kurioje į skambučius nemokamu telefonu bei laiškus internetu atsiliepia savanoriai. Pagrindinis „Jaunimo linijos“ tikslas – padėti jauniems žmonėms, išgyvenantiems krizes, galvojantiems apie savižudybę, susiduriantiems su kitais gyvenimo sunkumais.
Vilties linija I–VII visą parą tel. 116 123

vilties.linija@gmail.com

Pokalbiai nemokami iš „Telia“, „Bitės“, „Tele2“ ir fiksuoto ryšio telefonų. Pokalbius apmoka LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija. „Vilties linija“ teikia skubią anoniminę psichologinę pagalbą telefonu suaugusiems asmenims.
Linija Doverija I–V 16:00–20:00 tel. 8 800 77 277 Pagalba teikiama rusų kalba. Budi savanoriai konsultantai. Pagalba skirta paaugliams ir jaunimui.
Vaikų linija I–VII 11:00–21:00 tel. 116 111

http://www.vaikulinija.lt

Budi savanoriai konsultantai, profesionalai.
Pagalbos moterims linija I–V 10:00–21:00 tel. 8 800 66366

pagalba@moteriai.lt

Budi profesionalai, savanoriai konsultantai.
Draugo laiškai www.jppc.lt/draugas Į laiškus per 3 dienas atsako „Jaunimo linijos“ savanoriai-konsultantai
Psichologinis kūrybinis jaunimo centras kasnutiko@yahoo.com Į laiškus per 3–5 dienas atsako „Jaunimo linijos“ savanoriai-konsultantai

Kauno kolegijos leidybos centras teikia šias paslaugas:

  • skaitmeninė spauda;
  • ofsetinė spauda;
  • spauda ant įvairių rūšių popieriaus;
  • laminavimas;
  • pjovimas;
  • bigavimas;
  • segimas;
  • įrišimas minkštais viršeliais (knygos bloko klijavimas);
  • segtų, spirale segtų brošiūrų gaminimas;
  • vizitinių kortelių, atvirukų gamyba.

Skelbimai