Atsižvelgdama į studentų poreikius, Kauno kolegiją teikia įvairias paslaugas. Rengiamos konsultacijos studentams studijų ir praktikos Lietuvoje bei užsienio šalyse, finansų ir paramos, apgyvendinimo, klausimais. Taip pat studentai fakultetuose ir skyriuose konsultuojami teisiniais, kalbos kultūros klausimais, teikiamos su sveikatos klausimais susijusios konsultacijos. Studijuojantiesiems, poreikiui esant, teikiama psichologinė pagalba.

Kauno kolegijoje veikia Karjeros centras, kuriame studentai ruošiami darbo rinkai. Padedant dėstytojams ir karjeros centro darbuotojams vyksta individualios konsultacijos, organizuojami renginiai. Užmegzti pažintis su būsimais darbdaviais studentai gali kasmet organizuojamame renginyje „Karjeros dienos“. Šio renginio metu į Kauno kolegiją atvyksta įvairių įmonių atstovai, kurie pristato savo įmonių veiklą, darbuotojų poreikį.

Studijų valdymo sistema

Kauno kolegijos Studijų valdymo sistema (KK SVS) – tai kompiuterinė sistema, leidžianti valdyti studijų procesą Kauno kolegijoje. Naudodamiesi KK SVS studentai gali:

 • peržiūrėti studijų programos dalykų kaupiamojo įvertinimo tarpinių užduočių įvertinimus bei dalykų galutinius semestro įvertinimus (tik po perlaikymų savaitės);
 • matyti (konkretų laikotarpį) savo išklausytus dalykus (tarp jų ir tuos studijų programų dalykus, kurie buvo įskaityti pagal išorinių institucijų (Lietuvos ar užsienio) dalykus;
 • pasitikrinti savo studijų reikalavimus bei jų įvykdymą;
 • matyti asmeninę informaciją, kuri yra publikuojama KK SVS;
 • susirasti informaciją apie Kauno kolegijoje realizuojamų studijų programų dalykus.

Laisvos vietos

Šiuo metu bendrabutyje yra laisvų vietų, prašome registruotis: bendrabuciai.kaunokolegija.lt

Informacija apie vietos bendrabutyje paskyrimą

Gavusiųjų bendrabučius sąrašai yra pateikiami asmeniškai, kambariai skiriami atvykus į gyvenamąją vietą. Gavusieji vietą bendrabučiuose ir nepageidaujantys gyventi privalo apie tai pranešti el. paštu adresu apgyvendinimas@go.kauko.lt

Dėl gyvenimo, Kauno kolegijos bendrabučiuose, rezervacijos formą pildę nuo rugpjūčio 17 d. studentai patenka į negavusiųjų vietos eilę.

Prašymo dėl vietos bendrabutyje registravimas

Parengiamasis etapas

 1. Prisijungti prie Kauno kolegijos informacinės sistemos;
 2. Pasirinkti „Studentui“ →„Unikalus kodas internetu“;
 3. Sistema sugeneruoja Jūsų asmeninės paskyros duomenis kolegijos informacinėje sistemoje; (prisijungimo vardą (ID) ir laikinąjį slaptažodį bei kolegijos paskirtą elektroninio pašto vardą).

Pavyzdžiui:
Jonas Jonaitis
prisijungimo vardas: jonas.jo1234
laikinas slaptažodis: j0567800
pašto adresas: jonas.jo1234@go.kauko.lt
(nenaudoti lietuviškų raidžių)

Šis suformuotas prisijungimas Jums bus reikalingas visų studijų metu, todėl atidžiai įsiminkite duomenis. Jei iškyla bėdų kuriantis prisijungimo duomenis Kauno kolegijos informacinėje sistemoje, prašome kreiptis į IT pagalbą adresu itpagalba@go.kauko.lt

Prašymo registravimas

Užpildyti paraišką atsidarius nuorodą: bendrabuciai.kaunokolegija.lt (pildyti atsakingai, lietuviškomis raidėmis).

 • Pirmajame ir antrajame etape priimti studentai pageidaujantys gyventi bendrabutyje gali pildyti prašymus nuo rugpjūčio 5 d. iki  rugpjūčio 15 d.
 • Trečiajame etape priimti studentai prašymus pildo nuo rugpjūčio 24 d. iki rugpjūčio 25 d. 12 val.

Iki rugpjūčio 25 d. 20 val. yra skelbiami priimtų gyventi į bendrabučius sąrašai, informacija siunčiama el. paštu. Taip pat, prisijungus, sistemoje bus pateiktas vienas iš atsakymų:

 1. Vieta paskirta bendrabutyje Nr. X (adresas), kambarys XXX.
 2. Esate laukiančiųjų sąraše.
 3. Vieta bendrabutyje nepaskirta.

Iškilus problemoms ar klausimams, rašykite į apgyvendinimas@go.kauko.lt

Vietų bendrabučiuose yra mažiau nei pageidaujančiųjų juose gyventi. Spalio ir lapkričio mėnesiais bendrabučiuose atsiranda laisvų vietų ir galima apgyvendinti dalį studentų, esančių laukiančiųjų sąraše. Vietų paskirstymas vykdomas vadovaujantis dokumentu „Studentų ir kitų asmenų apgyvendinimo Kauno kolegijos bendrabučiuose tvarka“.

Informacija studentams, gavusiems bendrabutį:

 • bendrabutis neaprūpina patalyne: reikia atsivežti antklodę ir patalynės užvalkalus;
 • Sutartis pasirašoma apsigyvenus. Numatomas sutarčių pasirašymas rugsėjo 4 d. Po sutarties pasirašymo, gyventojas privalo bankiniu pavedimu sumokėti depozitą 90€ ir mokestį už rugsėjo mėn. (Kauno kolegijos bendrabučių įmokos) Užstatas yra garantas galimai gyventojo padarytai bendrabučiui žalai padengti. Nepanaudotas užstatas yra grąžinamas pasibaigus sutarties terminui, gyventojui pateikus prašymą.
  • Bendrabučiuose Nr. 1, 2 ir 3 mokėti 48 € mėnesio kainą + 90 € depozitas viso 138 €
  • Bendrabutyje Nr. 4 mokėti 48 € mėnesio kainą + 90 € depozitas viso 138 €
   • Bendrabutis Nr. 1 – visi kambariai yra triviečiai;
   • Bendrabutis Nr. 2 – kambariai yra triviečiai, taip pat yra dalis dviviečių kambarių;
   • Bendrabutis Nr. 3 – visi kambariai yra triviečiai;
   • Bendrabutis Nr. 4 – visi kambariai yra dviviečiai;
 • mokant bendrabučio nuomos mokesčius būtina nurodyti bendrabučio numerį. Mokesčiui už bendrabutį reikalingi duomenys skelbiami skiltyje „Įmokų rekvizitai“. Atvykus apsigyventi būtina turėti mokėjimo kvitus arba jų kopijas.
 • studentai, kurių pavardės yra paskelbtos sąrašuose, į bendrabučius turi atvykti rugpjūčio 30–31 dienomis nuo 9 iki 19 valandos.
 • Visus bendrabučių įkainius rasite čia.
 • Gavusiems asmeninį el. laišką su patvirtinimu, jog rezervuota vieta bendrabutyje, bet laiške nenurodomas tikslus bendrabutis ir kambarys, ateis papildomas pranešimas iki rugpjūčio 28 d.
 • Išimtinais atvejais, nuo rugsėjo 15 d. galima kreiptis į bendrabučio valdytoją dėl vietos bendrabutyje pakeitimo.

Adresai:

Kauno kolegijos bendrabutis Nr. 1
Taikos pr. 121, Kaunas
Tel. (8 37) 35 24 68

Kauno kolegijos bendrabutis Nr. 2
V. Krėvės pr. 92, Kaunas
Tel. (8 37) 31 19 81

Kauno kolegijos bendrabutis Nr. 3
V. Krėvės pr. 90, Kaunas
Tel. (8 37) 45 56 89

Kauno kolegijos bendrabutis Nr. 4
Kalniečių g. 126, Kaunas
Tel. (8 37) 73 07 66

Valdytoja: Albina Prišmantienė
Taikos pr. 121, Kaunas
Tel. 8 673 23 617

Nuolatinių studijų studentai yra draudžiami valstybės lėšomis. Valstybinės ligonių kasos atstovai studentus ragina savarankiškai pasirinkti pirminės asmens sveikatos priežiūros įstaigą ir į ją atvykti prisirašyti.

Studentai, kaip ir kiti apdraustieji, gali laisvai pasirinkti pateikti prašymą ir prisirašyti prie pirminės asmens sveikatos priežiūros įstaigos – tai gali būti tiek privati, tiek valstybinė poliklinika ar šeimos klinika. Prisirašyti galima tik prie vienos gydymo įstaigos. Prisirašant galima pasirinkti šeimos gydytoją.

Nedirbantys asmenys, kurie pasirinkę ištęstines studijas, turi teisę registruotis darbo biržoje ir būti apdrausti privalomuoju sveikatos draudimu valstybės lėšomis.

Ne Europos Sąjungos ir Europos ekonominės erdvės šalių (Lichtenšteino, Islandijos ir Norvegijos) bei Šveicarijos aukštosiose mokyklose, bet vadinamosiose trečiosiose šalyse studijuojantys asmenys išvykdami mokytis privalo deklaruoti gyvenamosios vietos pasikeitimus.

Draustumą galima pasitikrinti čia: „Pasitikrinkite savo draustumą privalomuoju sveikatos draudimu“.

Išsamesnę informaciją teikia Valstybinė ligonių kasa e. paštu info@vlk.lt arba telefonu (8 700) 88888

Kartais gyvenime nutinka baisių dalykų ir pakelti naštą tampa sunku. Situaciją galėtų palengvinti nuoširdus pokalbis, padedantis į viską pažvelgti kitomis akimis.

Organizacijos pavadinimas Darbo valandos Kontaktai Siūloma pagalba
Jaunimo linija I–VII visą parą tel. 8 800 28 888

Svetainė

„Jaunimo linija“ yra emocinės paramos tarnyba, kurioje į skambučius nemokamu telefonu bei laiškus internetu atsiliepia savanoriai. Pagrindinis „Jaunimo linijos“ tikslas – padėti jauniems žmonėms, išgyvenantiems krizes, galvojantiems apie savižudybę, susiduriantiems su kitais gyvenimo sunkumais.
Vilties linija I–VII visą parą tel. 116 123

vilties.linija@gmail.com

Pokalbiai nemokami iš „Telia“, „Bitės“, „Tele2“ ir fiksuoto ryšio telefonų. Pokalbius apmoka LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija. „Vilties linija“ teikia skubią anoniminę psichologinę pagalbą telefonu suaugusiems asmenims.
Linija Doverija I–V 16:00 – 20:00 tel. 8 800 77 277 Pagalba teikiama rusų kalba. Budi savanoriai konsultantai. Pagalba skirta paaugliams ir jaunimui.
Vaikų linija I–VII 11:00 – 21:00 tel. 116 111

http://www.vaikulinija.lt

Budi savanoriai konsultantai, profesionalai.
Pagalbos moterims linija I–V 10:00 – 21:00 tel. 8 800 66366;el. paštas pagalba@moteriai.lt Budi profesionalai, savanoriai konsultantai.
Draugo laiškai www.jppc.lt/draugas į laiškus per 3 dienas atsako „jaunimo linijos“ savanoriai konsultantai
Psichologinis kūrybinis jaunimo centras kasnutiko@yahoo.com į laiškus per 3–5 dienas atsako „Jaunimo linijos“ savanoriai konsultantai

Kauno kolegijos leidybos centras teikia šias paslaugas:

 • skaitmeninė spauda;
 • ofsetinė spauda;
 • spauda ant įvairių rūšių popieriaus;
 • laminavimas;
 • pjovimas
 • bigavimas
 • segimas;
 • įrišimas minkštais viršeliais (knygos bloko klijavimas)
 • segtų, spirale segtų brošiūrų gaminimas;
 • vizitinių kortelių, atvirukų gamyba.

Informacija atnaujinta: 2018-05-29

Skelbimai