Pasikeitus Švietimo, mokslo ir sporto ministro įsakymui „Dėl stojančiųjų į pirmos pakopos ir vientisųjų studijų valstybės finansuojamas studijų vietas ir pretenduojančių į studijų stipendijas konkursinės eilės sudarymo 2019 metais tvarkos aprašo patvirtinimo“ (2018-11-29, Nr.V-948 ), stojantieji, neturintys aukštojo išsilavinimo, įgyto valstybės lėšomis ir atitinkantys keliamus minimalius reikalavimus valstybės finansavimui gauti, gali pretenduoti į valstybės nefinansuojamą vietą su studijų stipendija (vnf/st).

Studijų programos, į kurias pagal kviečiama pretenduoti:

Tie, kurie jau šias metais esate užpildę LAMA BPO sistemoje prašymus į valstybės nefinansuojamas studijas aukščiau paminėtose programose ir atitinkate keliamus reikalavimus, galite koreguoti savo pateiktus prašymus, į pageidavimų sąrašą įtraukiant valstybės nefinansuojamą vietą su studijų stipendija (vnf/st).

Jau išlaikiusieji stojamąjį egzaminą į menų krypties studijas taip pat galite papildomai įtraukti pageidavimą su finansavimo forma vnf/st.

Dėmesio: neištrinkite prašymo eilutės su finansavimo forma (vf), nes pakartotinai į prašymą tos eilutės įtraukti negalėsite. Įtraukite naują pageidavimą su finansavimo forma vnf/st ir keiskite tik pageidavimų išdėstymo eiliškumą prašyme (tą galite padaryti įėję į LAMA BPO sistemos skiltį PRAŠYMAS ir paspaudę nuorodą infografinę mygtuko formos nuorodą PLAČIAU).

Pavyzdys. Jūsų prašymo LAMA BPO sistemoje pageidavimai galėtų būti išdėstyti taip:

  1. Dizainas (vf);
  2. Dizainas (vnf/st);
  3. Dizainas (vnf).
Kilus klausimams, kreipkitės e. paštu priemimas@go.kauko.lt, telefonu 8 (37) 32 11 11.