Kauno kolegijos Tarptautinių ryšių skyrius informuoja, kad jau prasidėjo studentų, norinčių studijuoti 2022–2023 m. m. pavasario semestre ir / ar atlikti praktiką užsienio įmonėje 2022–2023 m. m. rudens ir pavasario semestre, atranka. Studentai, norintys dalyvauti „Erasmus+“ mainų programoje kviečiami registruotis „Moodle“ sistemoje iki spalio 10 dienos.

Registracijos anketas rasite čia:

Verslo fakultetas
Medicinos fakultetas
Menų ir ugdymo fakultetas
Technologijų fakultetas

Dėl priėmimo sąlygų užsienio institucijose studentų prašome kreiptis į savo fakulteto tarptautinės veiklos koordinatorių.

Atkreipiame dėmesį, kad kai kuriose Šiaurės šalių institucijose studentų nominacijos baigiasi anksčiau nei kolegijoje baigiama studentų registracija stipendijos paskyrimui. Dėl papildomos informacijos kreipkitės į savo fakulteto koordinatorius.

Gera žinia, jog nuo 2022–2023 m. m. padidėjo „Erasmus+“ stipendijos bei skiriamas papildomas Kauno kolegijos finansavimas. Taip pat Kauno kolegijoje yra patvirtintos mažiau galimybių mobilume turinčios studentų grupės, kurioms skiriama papildoma finansinė parama. Daugiau informacijos rasite čia.

Daugiau informacijos – „Moodle“ klasėje „Erasmus+“ ir čia.