Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakulteto Menų akademijos Mados dizaino studijų programos lektorė, prekės ženklo „Mild Power“ įkūrėja, dizainerė Milda Grikšaitė-Jankuvienė savo naujausią pret-a-porter kolekciją „Heavyweight champion of love“ pristatė Rygos mados savaitėje.

Drabužių kolekciją, kurioje vyrauja pastelinių atspalvių daugiasluoksniai raukiniai, dekoruoti grakščiai persipynusiomis detalėmis, spalvingais raštais bei tūrinėmis proporcijomis, įkvėpė boksas, kuris yra dizainerės kūrybinės krypties tęsinys, užsimezgęs dar studijuojant Mados dizaino bakalauro kurse ir vėliau tapęs „Mild Power“ prekės ženklo DNR.

„Kurdama kolekciją rėmiausi tvarumo principais: naudojau pamėgtą tiulio atraižų upcycling techniką, mezgimą, kuris yra bene tvariausias mados pramonės metodas, nes leidžia sunaudoti žaliavas beveik be likučių bei pakartotinai panaudotą džinsą“, – akcentuoja M. Grikšaitė-Jankuvienė.

Dizainerė yra laiminga ir pakylėta, nes Rygos mados savaitėje jautė palaikymą ir sulaukė daug komplimentų. M. Grikšaitė-Jankuvienė sako, jog parsivežė tik geriausias emocijas, už kurias yra dėkinga renginio organizatoriams ir žiūrovams.

Plačiau skaitykite naujienų portale www.lrt.lt.

Nuotraukų galerija

M. Litvyakov nuotr.
Parengta pagal www.lrt.lt inf.