Vakar Kauno „Žalgirio“ arenoje vykusios iškilmingos šventės metu buvo pasveikinti 911 Kauno kolegijos absolventų – jiems įteikti profesinio bakalauro kvalifikacinį laipsnį žymintys diplomai.

„Įsivaizduokite gyvenimą kaip platų ir atvirą horizontą, kuriame nėra jokio iš anksto numatyto kelio. Kiekvienas iš jūsų turite unikalų kompasą, vidinį vadovą, kurį formuoja jūsų kompetencijos, talentai ir svajonės. Kelionę, į kurią leidžiatės, lems ne kelias, kuriuo einate, o takas, kurį dar tik nutiesite“, – šventėje absolventus sveikino Kauno kolegijos direktorius dr. Andrius Brusokas.

Nepamirštami studijų metai

„Atrask savo arkliuką“ – skambia žinute, o kartu ir palinkėjimu šiemet Kauno kolegija pasitinka stojančiuosius. Tuo tarpu Kauno kolegijos Alumnų klubo prezidentas Saulius Davainis sveikino savuosius arkliukus pažabojusius absolventus, kurių ryžtas ir pastangos vainikuojami aukštojo mokslo diplomais.

„Šiandien atsiimdami aukštojo mokslo diplomus prisiminkite, kaip studijų metu atradote savo arkliuką. Galbūt atradote ir savo mėgstamą veiklą? O gal atradote savo studijų draugus su kuriais ateityje ne tik bendrausite, bet tapsite ir bendradarbiais, verslo partneriais ar bičiuliais. Šiandien trumpam stabtelkite ir pagalvokite – kaip jūsų baigtos studijos padeda gyvenimo kelyje, kaip galite save realizuoti, kokius tikslus sau keliate ir kaip ketinate jų siekti?“, – kalbėjo S. Davainis.

Pirmosios paskaitos, pirmieji užsiėmimai praktikos vietose, egzaminų sesijos, bemiegės naktys – nors studijų laikotarpis ne visada buvo lengvas, šventės metu diplomą atsiėmęs Kineziterapijos studijų programos studentas Karolis Stukonis džiaugėsi, kad šioje aukštojoje mokykloje studentams atsiveria daugybė galimybių.

„Kiekvienas šis įvykis mums primins studijas Kauno kolegijoje – aukštojoje mokykloje, kurioje viskas įmanoma. Įmanoma siekti svajonių, karjeros, mokslo rezultatų ir pastudentauti. Kaip dainoje Gytis Paškevičius yra pasakęs: „Šitą žemę man likimas dovanojo“, taip mums Kauno kolegija padovanojo neužmirštamas studijas, atsiminimus ir patirtis, kurios atveria naujas galimybes ir išbandymus“, – dalinosi K. Stukonis.

Nuolat kolegijų reitinguose lyderiaujanti aukštoji mokykla stojantiesiems siūlo rinktis iš daugiau nei 40 studijų programų – nuo informatikos, inžinerijos ir technologijų iki menų, socialinių mokslų ir medicinos. Platus studijų programų spektras, palaikanti bendruomenė, jauki studijų aplinka, galimybės gilinti žinias ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų – visa tai padeda karjeros kelyje pirmuosius žingsnius žengiantiems būsimiesiems specialistams atrasti savo arkliuką ir atskleisti potencialą.

Straipsnis publikuotas delfi.lt