Nauji akademiniai mokslo metai kupini iššūkių, įvairių potyrių ir galimybių. Susipažinus su studijų aplinka, Kauno miestu, naujais draugais ir bendruomenės nariais galima pilnavertiškai įsitraukti į studentišką gyvenimą. Vienas svarbiausių pasirinkimų, kurį turi priimti mokyklą baigęs moksleivis – studijų programa ir aukštoji mokykla. 

Dažnai pirmo kurso studentai atvirauja, kad Kauno kolegiją pasirinko visai neatsitiktinai. Būdama mokinė 8-oje klasėje turėjau galimybę sudalyvauti paskaitoje, kuri buvo organizuojama Kauno kolegijoje. Dėmesį patraukė Mados dizaino studijų paskaita, kuri ilgai išliko mano atmintyje, tad nedvejodama pasirinkau Kauno kolegiją ir galimybę realizuoti save čia”, – savo pasirinkimo istorija dalijasi Mados dizaino studijų programos studentė Dalia Jakubaitytė.

Tuo tarpu Logistikos studijų programos studentas Gražvydas Navickas atskleidžia, jog jo pasirinkimą lėmė geri atsiliepimai apie Kauno kolegiją: „Žinojau, kad Kauno kolegijos bendruomenės nariai yra draugiški, malonūs ir pagarbūs vienas kitam, o tai, atvykus į naują miestą, yra svarbiausia – kad pasitiktų žmonės, kuriems rūpi pirmo kurso studentas.”

Savo pasirinkimu studijuoti Kauno kolegijoje džiaugiasi ir Sistemų administravimo studijų programos pirmakursis Laurynas Katilauskas: „Džiaugiuosi, kad studijas pasirinkau būtent šioje aukštojoje mokykloje ir įstojau į valstybės finansuojamą vietą.“ 

Kauno kolegijoje realizuojama daugiau nei 40 studijų programų – nuo informatikos, inžinerijos ir technologijų iki menų, socialinių mokslų ir medicinos. Kolegijos absolventai per visą studijų laikotarpį įgyja tvirtą teorinių žinių pagrindą ir maksimaliai išlavina praktinius įgūdžius. Dėl didelio dėmesio pastarųjų įgūdžių lavinimui, Kauno kolegija išsiskiria kaip stiprius ir darbo rinkos poreikius atliepiančius specialistus rengianti aukštoji mokykla.

Kviečiame pirmo kurso studentus susipažinti su specialiai jiems parengta atmintine, kuri padės pasiruošti artėjančiai studijų pradžiai.