Labas, Kauno kolegijos pirmakursi (-e)!

Džiaugiamės, kad tapai mūsų didelės bendruomenės dalimi. Naujas etapas – nauji iššūkiai ir galybė klausimų, į kuriuos atsakymus surasti padės tau parengta trumpa atmintinė.

Jau visai netrukus, rugsėjo 2 dieną (pirmadienį), Kauno kolegijoje šurmuliuos Mokslo metų pradžios šventė. Tądien susipažinsite su fakulteto, kuriame studijuosite ateinančius metus, erdvėmis, kurso draugais ir dėstytojais.

Iš karto po to, po pernai sėkmingai pavykusio ir daug dėmesio susilaukusio šventės formato, šiemet kartosime Studentišką pikniką! Visų kursų studentai, dėstytojai ir administracijos darbuotojai kviečiami pasiimti pledą, užkandžius, draugą ar kolegą ir atvykti į renginį, kuriame netrūks muzikos, diskusijų, žaidimų ir kitų linksmybių.

13 val. vyks Studentiškas piknikas pievelėje prie Kauno kolegijos stadiono (Pramonės pr. 20, Kaunas).

Daugiau informacijos apie Studentišką pikniką – Kauno kolegijos „Facebook“ paskyroje.

Kasmet Kauno kolegijos Studentų atstovybė būsimus aukštosios mokyklos pirmakursius pakviečia į stovyklą, kuria siekiama naujuosius bendruomenės narius supažindinti su kitais studentais, dėstytojais, kolegijos Studentų atstovybės veikla ir suteikti galimybę sužinoti apie studentų gyvenimą ir studijų programas iš pirmųjų lūpų.

Stovyklos organizatoriai, studentai, žada, kad stovykloje, kurios iš viso bus net trys pamainos, nuobodu nebus, – dalyvių lauks kelionė laiku į laukinius Vakarus.  Pirmakursiai kviečiami pasipuošti būtent šią temą atspindinčiu įvaizdžiu!

Stovyklos vyks:

1 stovykla 19–21 dienomis
2 stovykla 23–25 dienomis
3 stovykla 27–29 dienomis

Bilietą galėsi įsigyti internetu arba Kauno kolegijos Studijų centre (Pramonės pr. 22A), 302 kab. šiomis dienomis:

Liepos 29–31 dienomis

Rugpjūčio 7–8 dienomis

Rugpjūčio 21–22 dienomis.

Daugiau informacijos apie stovykląKauno kolegijos Studentų atstovybės „Facebook“ sukurtame renginyje.

Studijų užsiėmimų tvarkaraštis, dėl 2018-05-25 ES įsigaliojusio Bendrojo duomenų apsaugos reglamento, bus paviešintas virtualioje mokymosi aplinkoje „Moodle“. Sekite naujausią informaciją.

Mokslo metų studijų grafikus, nuolatinių ir ištęstinių studijų užsiėmimų tvarkaraščius rasite fakultetų interneto svetainėse:

Pasibaigus sutarčių pasirašymo etapui, nepamirškite susigeneruoti savo prisijungimo duomenų Kauno kolegijos informacinėse sistemose adresu http://ssp.kaunokolegija.lt, paspaudę mygtuką „Unikalus kodas internetu“.

Su savo prisijungimo duomenimis galėsite prisijungti prie:

 

Jei nepavyko susigeneruoti savo prisijungimo duomenų ar prisijungti prie reikiamos paslaugos – kreipkitės el. paštu itpagalba@go.kauko.lt.

E. mokymosi aplinka „Moodle“

Kauno kolegijoje visa su studijomis susijusi medžiaga ir kita aktuali informacija yra skelbiama e. mokymosi sistemoje „Moodle“:

Prisijungimo prie „Moodle“ ir įsirašymo į studijuojamo dalyko virtualią klasę etapai:

  1. Atidarykite „Moodle“ tinklapį adresu http://moodle.kauko.lt. Pastaba: prisijungimo vardą reikia įrašyti be galūnės @go.kauko.lt.
  2. Laukelyje „Prisijunk“ įveskite prisijungimo vardą, slaptažodį ir spauskite mygtuką „Prisijunk“.
  3. Studijų dalykų sąraše (kairėje) susiraskite savo fakultetą, studijų programą ir studijuojamą dalyką.
  4. Pirmą kartą jungiantis į dalyko virtualią klasę reikės įvesti dėstytojo duotą raktą.

Studijuojamų dalykų, į kuriuos įsirašei, sąrašas matomas viršutiniame meniu „Mano dalykai“.

Prie bevielio Kauno kolegijos interneto tinklo galite prisijungti per:

  • Eduroam su kolegijos el. pašto prisijungimu.
  • Kolegija_guest su socialinių paskyrų prisijungimu.

Kilus klausimams ar nepavykus prisijungti, prašome užregistruoti triktį el. paštu itpagalba@go.kauko.lt.

Norintieji pretenduoti į vietą Kauno kolegijos bendrabučiuose, daugiau informacijos gali rasti čia:

Apgyvendinimo paslaugų skyriaus vedėja Albina Prišmantienė: tel. nr. +370 673 23 617, el. p. apgyvendinimas@go.kauko.lt.

Kauno kolegijos įmokų rekvizitai, reikalingi mokant už studijas ar bendrabutį banko pavedimu:

Apie įmokas už studijas ir stipendijas:

Visa finansinė informacija studentams Valstybinio studijų fondo interneto svetainėje:

Studentų patogumui Kauno kolegijoje funkcionuoja elektroninė pažymų užsakymo sistema. Studijuojantieji pažymas gali užsisakyti internetu.

Lietuvos studento pažymėjimas (LSP) – dokumentas, įrodantis studento statusą. Jis suteikia teisę naudotis aukštosios mokyklos biblioteka, inventoriumi, naudojamas laikant egzaminus, sužinant pažymius ir jungiantis prie aukštosios mokyklos vidinės informacinės sistemos.

LSP taip pat suteikia teisę Tau naudotis šalies viešojo transporto lengvatomis bei įvairiomis tik studentams skirtomis nuolaidomis visoje Lietuvoje ir užsienio šalyse. Dokumentą užsisakyti galima interneto svetainėje, adresu www.lsp.lt.

Tarpininkė Lietuvos studento pažymėjimo klausimams Kauno kolegijoje Amanta Kaniušekaitė: tel. nr. +370 625 27 696, el. p. kksa.lsp@go.kauko.lt.

Kauno kolegijos Biblioteka ir informacinių išteklių centras yra įsikūręs adresu Pramonės pr. 22A (Studijų centre). Čia studentai gali studijuoti individualaus mokymosi patalpose, atlikti darbus grupėse prie didelių stalų ar tiesiog pabendrauti ir pailsėti.

Bibliotekos lentynose ar per el. katalogą galite rasti mokomąsias, mokslines, grožines ir saviugdos knygas ir kitus leidinius. Kaip rasti knygas bibliotekoje, jas pasiskolinti ir grąžinti savitarnos įrenginiais, pažiūrėti jų grąžinimo terminus, sužinosite RASK – Leidiniai bibliotekoje.

Daugiau informacijos apie Biblioteką ir informacijos išteklių centrą.

Akademinis miestelis (Pramonės pr. 20, Kaunas)

Kauno kolegijos akademiniame miestelyje įsikūrę Technologijų ir Verslo fakultetai, Biblioteka ir informacijos išteklių centras, administracija, Sporto centras ir bendrabučiai.

Medicinos fakultetas

Kauno kolegijos medicinos fakultetas įsikūręs net trijose skirtingose Kauno vietose:

Petrausko g. 15, Kaunas

Muitinės g. 15, Kaunas

Puodžių g. 11, Kaunas

Menų ir ugdymo fakultetas

Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakultetas įsikūręs istorinėje Kauno vietoje ant Pelėdų kalno (A. Mackevičiaus g. 27, Kaunas).