Kauno kolegijos Verslo fakulteto Verslo centras kviečia studentus ne tik studijuoti, bet ir dalyvauti veiklose, kuriančiose studijų pridėtinę vertę. Lapkričio 8 d., antradienį, Kauno kolegijos studentų laukia unikali galimybė pasinerti į pažintinį vizitą įmonėje „Axioma Metering“!

Nuo 1992 m. ši įmonė kuria ir gamina ultragarsinius šilumos, vandens apskaitos ir duomenų valdymo prietaisus. Bendrovė yra viena iš ultragarso technologijos taikymo pradininkių Baltijos šalyse, šiais metais pelniusi moderniosios pramonės įmonių konkurso „Pramonė 4.0 žvaigždė 2022“ nugalėtojos vardą, aktyviai taikanti tvarios gamybos sprendimus.

„Mūsų gaminami ultragarso technologija paremti produktai keičia milijonų vartotojų įpročius visame pasaulyje. Yra klientų, kurie indikuoja, kad įdiegę mūsų sistemas jie sutaupo nuo 8 iki 20 procentų vandens. Tokiu būdu taupomi resursai, tausojami ir ateities kartoms saugojami gruntiniai vandenys“, – teigia UAB „Axioma Metering“ gamybos departamento direktorius Marius Balčiūnas.

Tad vizito metu bus tikrai ką išgirsti ir pamatyti!

Pažintinis vizitas į įmonę vyks  lapkričio 8 d., 9 val. Vizito trukmė – 2 val.

Dalyvių skaičius ribotas – būtina registracija.