VERSLO CENTRAS – STUDENTUI

Nelauk kol kažkas pasidalins – sužinok visas naujienas pirmas!

Kauno kolegijoje studentus kviečiame ne tik studijuoti, bet ir dalyvauti veiklose, kuriančiose studijų pridėtinę vertę!
Verslo centras – tai erdvė, kur gali drąsiai užduoti klausimus, užmegzti naujas pažintis ir pradėti kurti savo ateitį verslo srityje jau dabar.
Tavęs laukia verslo atstovų patirtys, įvairios viešos paskaitos ir mokymai, padėsiantys lengviau įsitraukti į realų verslo pasaulį ir kurti savo profesinę ateitį.

Mentorystės programa „MentorMe“

Sieki asmeninio tobulėjimo ir ieškai platesnių galimybių? Mentorystės programa tau siūlo mentorių sukauptą patirtį ir vertingus jų patarimus, planuojant savo profesinę ateitį!

„MentorMe” – neformaliu mokymusi paremta mentorystės programa, skirta Verslo fakulteto studentams, siekiantiems įgyti praktinių verslo valdymo žinių, ugdyti reikiamus įgūdžius bei tobulinti asmenines savybes. Studentai, ieškantys platesnių galimybių, siekiantys asmeninio tobulėjimo, gali perimti mentorių sukauptą patirtį ir gauti vertingų patarimų planuojant profesinę ateitį. Tai bendradarbiavimas tarp mentoriaus ir studento, kurio metu atskleidžiama labiau patyrusio specialisto sukaupta patirtis, dalijamasi patarimais ir sudaromos sąlygos talento keitimuisi.

Nuotolinė paskaita „Karjeros ir veiklos RE:STARTAS“

Vertingos įžvalgos, padėsiančios planuoti savo karjeros kelią ar perorientuoti esamą profesinę veiklą bei verslą viešoje Janinos Sabaitės-Melnikovienės paskaitoje!

Verslo fakulteto lektorė, verslo komunikacijos ekspertė ir koučingo specialistė J. Sabaitė Melnikovienė veda viešųjų ryšių, efektyvaus bendravimo, kūrybiško mąstymo ir kūrybiškumo skatinimo, verslo bei karjeros pasirinkimo seminarus. Lektorės moto – kai žinai tikslus, labai lengva pasirinkti priemones ir keistis pagal tai, kur link nori nueiti.

BENDRAUKIME

Gedimino g. 41, Kaunas | verslocentras@go.kauko.lt | (8 37) 324 070 | 8 609 96153