VERSLO CENTRAS – STUDENTUI

Nelauk kol kažkas pasidalins – sužinok visas naujienas pirmas!

Kauno kolegijoje studentus kviečiame ne tik studijuoti, bet ir dalyvauti veiklose, kuriančiose studijų pridėtinę vertę!
Verslo centras – tai erdvė, kur gali drąsiai užduoti klausimus, užmegzti naujas pažintis ir pradėti kurti savo ateitį verslo srityje jau dabar.
Tavęs laukia verslo atstovų patirtys, įvairios viešos paskaitos ir mokymai, padėsiantys lengviau įsitraukti į realų verslo pasaulį ir kurti savo profesinę ateitį.

Mentorystės programa „MentorMe“

Esi ambicingas, sieki asmeninio tobulėjimo ir ieškai platesnių galimybių?
Tuomet registruokis į nemokamą mentorystės programą, kurioje įgysi vertingų patarimų ir galėsi konsultuotis tau svarbiais profesinės ateities klausimais!
Kodėl verta dalyvauti? 
  • Ugdomos asmeninės savybės, pasitikėjimas savimi, savęs pažinimas.
  • Iš arčiau susipažįstama su profesine aplinka ir specifika.
  • Kuriamos karjeros galimybės – nauji įsidarbinimo ar partnerystės ryšiai.
  • Gaunamos rekomendacijos verslo idėjoms įgyvendinti.
Mentoriai – tai specialistai, turintys darbo patirtį tam tikroje profesinėje srityje, sektini pavyzdžiai, studentus motyvuojantys lyderiai. Skatindami ugdytinį atpažinti įvairias situacijas, pačiam priimti sprendimus bei teikdami rekomendacijas, mentoriai prisideda prie talentų ugdymo. Mūsų mentorių ratas platus – įvairių sričių verslo atstovai, socialiniai partneriai, Kauno kolegijos darbuotojai bei alumnai.

Nuotolinė paskaita „Karjeros ir veiklos RE:STARTAS”

Vertingos įžvalgos, padėsiančios planuoti savo karjeros kelią ar perorientuoti esamą profesinę veiklą bei verslą viešoje Janinos Sabaitės-Melnikovienės paskaitoje!

Verslo fakulteto lektorė, verslo komunikacijos ekspertė ir koučingo specialistė J. Sabaitė Melnikovienė veda viešųjų ryšių, efektyvaus bendravimo, kūrybiško mąstymo ir kūrybiškumo skatinimo, verslo bei karjeros pasirinkimo seminarus. Lektorės moto – kai žinai tikslus, labai lengva pasirinkti priemones ir keistis pagal tai, kur link nori nueiti.

BENDRAUKIME

Gedimino g. 41, Kaunas | verslocentras@go.kauko.lt | (8 37) 324 070 | 8 609 96153