Gebėjimas priimti nežinomybę, išsiugdyti naują požiūrį ir, kas labai svarbu, išgirsti kitą bei gebėti būti pažeidžiamu – jei anksčiau apie šias savybes kalbėta kaip apie ateities kompetencijas, tai galima drąsiai sakyti – ateitis jau atėjo! Šiandien, norint pasiekti efektyvių rezultatų, būtina gebėti dirbti skirtingose komandose ir atrasti kiekvieno jos nario geriausius gebėjimus, nes tik dirbant kartu įmanoma priimti inovatyvius sprendimus.

Mokymai „Bendravimo ir bendradarbiavimo stiprinimas“ padės įgyti šių įgūdžių bei žinių siekiant užtikrinti efektyvų klientų aptarnavimą.

Mokymų metu bus gilinamasi į:

    • komunikacijos įgūdžius;
    • gebėjimą objektyviai suvokti situaciją, identifikuoti procesus savyje ir kitų požiūrį;
    • gebėjimą konstruktyviai ir aiškiai teikti grįžtamąjį ryšį;
    • emocines kompetencijas;
    • gebėjimą suprasti ir prisitaikyti prie pasikeitusių organizacijos ar darbo reikalavimų.

Mokymų lektorė Danguolė Kraskauskienė – viešosios kalbos trenerė, akredituota lyderystės ir karjeros koučingo specialistė, profesionali mokymų lektorė, jau daugiau kaip 15 metų vedanti profesinius bei kitų tematikų saviugdos mokymus ir dėstanti Kauno kolegijos Verslo fakultete. „Savo klientams padedu pamatyti, kiek daug jie turi jau dabar – gebėjimų bei kompetencijų, ir kiek jie gali pasiekti, keldami prasmingus tikslus, įsisavindami komandų valdymo principus ir ugdydami lyderystės įgūdžius“, – teigia ji.

Kam skirti mokymai?
Vadovams, pardavimo vadybininkams, verslininkams.

Mokymų trukmė: 6 val., 9.00–15.00 val., hibridiniu būdu.
Mokymų data: 2022 m. gegužės 19 d.
Dalyvio mokestis: 90 €.

Kilus klausimų kreiptis:
Telefonu: (8 609) 96 153
El. paštu: verslocentras@go.kauko.lt