Sveikiname pirmakursius, prisijungusius prie Kauno kolegijos bendruomenės! Žemiau pateikiame svarbiausią informaciją apie naujų mokslo metų pradžią.

Rugsėjo 1 d. 10 val. visi bendruomenės nariai kviečiami dalyvauti šv. Mišiose, kurios vyks Kauno Šv. Antano Paduviečio bažnyčioje (Radvilėnų pl. 11).

Rugsėjo 1 d. 14 val. jūsų lauks studentiškas piknikas, kuriame nestigs geros nuotaikos, pašnekesių ir muzikos – pikniko svečius linksmins komikų klubas „A team comedy“ (Nedas Zimantas, Kristoforas Vaidutis, Deividas Vizgirda), dainuos jungtinio Kauno kolegijos ir Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos solistai, renginio organizatoriai pasirūpins grilio užkandžiais, lauko žaidimais ir kitomis pramogomis.

Daugiau informacijos apie studentišką pikniką rasite čia.

Renginyje bus fotografuojama ir filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti patalpinti viešai prieinamose vietose: socialiniuose tinkluose, žiniasklaidoje bei tolesnėje renginio komunikacijoje.

Įvado į studijas susitikimai fakultetuose vyks rugsėjo 1–2 dienomis. Šių susitikimų metu sužinosite svarbiausią informaciją apie pasirinktą studijų programą, studijų organizavimą, pasiekimų vertinimo sistemą ir kitą aktualią informaciją. Susitikimų laikus galite rasti prisijungę prie virtualaus mokymosi aplinkos „Moodle“, tvarkaraščių atšakoje.

Bibliotekos mokymai pirmakursiams

Kviečiame pirmakursius registruotis į mokymus ir sužinoti svarbiausią informaciją apie bibliotekos paslaugas ir išteklius. Mokymai vyks „Hangouts Meet by Google“ įrankiu, į juos būtina registruotis su kolegijos el. paštu. Mokymų laikus, registracijos anketas ir kitą aktualią informaciją rasite čia.

Daugiau informacijos galite rasti pirmakursio atmintinėje.