Vasario 25 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje vyko paroda „Beauty Expo 2023“, subūrusi profesionaliausius estetikos ir grožio srities meistrus. Parodos metu taip pat buvo organizuojamas įvairias tematikas apimantis atviras Lietuvos čempionatas grožio specialistams, kuriame dalyvavo ir aukso bei sidabro medalius iškovojo Kauno kolegijos Medicinos fakulteto Kosmetologijos katedros II ir III kurso studentės Kamilė Tilinskaitė ir Vėjūnė Venslovaitė. Atlikti studenčių darbai ne vienam parodos lankytojui bei teisėjui paliko didžiulį įspūdį – jie alsavo grožiu ir estetika bei atitiko aukščiausius vizažo reikalavimus.

K. Tilinskaitė ir V. Venslovaitė vizažo konkurso studentų rungtyse atliko dieninį ir vakarinį makiažus, kuriems ruošiantis studentės ne tik kruopščiai apgalvojo visas atliekamo makiažo detales, bet ir paruošė iki smulkmenų apgalvotus įvaizdžius, kurie derėtų prie atliktų makiažų.

Didžiulio studenčių noro ir užsidegimo, įdėtų pastangų bei sunkaus darbo vaisiai buvo įvertinti: II kurso Kosmetologijos studentė V. Venslovaitė dieninio ir vakarinio makiažo rungtyse iškovojo sidabro medalius ir bendroje įskaitoje pelnė 2 vietą, o III kurso Kosmetologijos studentė K. Tilinskaitė dieninio makiažo rungtyje užėmė 1 vietą, vakarinio makiažo rungtyje taip pat iškovojo aukso medalį užėmusi 1 vietą, o bendroje įskaitoje tapo geriausia vizažistų rungtyje ir laimėjo „GRAD PRIX“, kaip daugiausia balsų surinkęs darbas.

Už indėlį ruošiant studentes konkursui dėkojame tarptautinių konkursų teisėjai ir Medicinos fakulteto Kosmetologijos katedros dėstytojai Aušrai Malakauskienei.

Daugiau informacijos apie Kosmetologijos studijų programą rasite čia.