Specialieji klavišai

Klausk studento

Studentė – Diana Povilionytė

Kontaktai

Privalumas: reali darbo aplinka

Praktiniai užsiėmimai vyksta auditorijose, kurios aprūpintos šiuolaikine kosmetologine veido ir kūno aparatūra bei priemonėmis. Studentai turi galimybę atlikti profesinės veiklos praktikas Kauno kolegijos Medicinos fakultete įrengtame kosmetikos kabinete, grožio salonuose ir klinikose, SPA centruose ir pan. Jau pirmaisiais studijų metais profesinės veiklos praktikų metu studentai turi galimybę pasitikrinti savo įgytus profesinius gebėjimus teikdami paslaugas klientams.

Privalumas: įvairiapusės studijos

Studijos vykdomos specializuotose auditorijose ir laboratorijose: kosmetinės chemijos laboratorijoje kuriami kosmetikos ir parfumerijos produktai, odos ligų klinikose realioje aplinkoje vertinami pacientų odos pakitimai, plastinės chirurgijos klinikose turima galimybė apsilankyti operacinėse ir kt.   Būsimieji kosmetologai aktyviai dalyvauja įvairiuose projektuose ir konkursuose Lietuvoje ir užsienyje, tokiuose, kaip tarptautinis makiažo konkursas „Beauty expo 2023“, Šiaurės šalių masažo čempionatas ir kt.  Studentai turi galimybę ugdyti ne tik kosmetologinius profesinius įgūdžius, bet ir būti  įtraukiami į taikomuosius tyrimus vertinant kosmetikos produktų efektyvumą įvairių problemų sprendimui, kosmetologijos ir odos diagnostikos srityje, dalyvauti tarptautinėse konferencijose

Privalumas: patirtis užsienyje

Kasmet dalis studentų profesinių ir podiplominės praktikų metu išvyksta į užsienio šalių, tokių, kaip Graikijos, Kipro ar Maltos SPA centrus. Pagal Erasmus+ programą studentai dalyvauja intensyviose programose užsienio šalių aukštosiose mokyklose.

Karjeros galimybės

Kosmetologijos studijų programos absolventai dirba Lietuvos ir užsienio šalių SPA centruose, grožio klinikose, atstovauja garsius kosmetikos prekės ženklus, kuria individualius grožio verslus. Studentai turi galimybę derinti studijas ir darbinę veiklą. 

Studijų tęstinumas

Absolventai studijas gali tęsti KTU, VDU, KU ir kitose Lietuvos arba užsienio aukštojo mokslo institucijose. Numatomas studijų tęstinumas kosmetologijos studijų kryptyje – magistrantūros studijos LSMU.

Vieta studijų krypčių reitinge

2018–2023 metų kolegijų studijų krypčių reitinge užimama 2 vieta.

Nuomonės

Sigita Zlatkuvienė

Katedros atstovė

Irma Kasiukevičienė

Absolventė

Kontaktai

VšĮ Kauno kolegija
Pramonės pr. 20, LT-50468 Kaunas
Įmonės kodas 111965284
PVM mok. kodas LT119652811