Stojant į meno studijų srities programas yra laikomi stojamieji egzaminai, kurių tikslas – patikrinti ir įvertinti stojančiųjų meninius gebėjimus ir įgūdžius. Stojamieji egzaminai kelia jaudulį net ir puikiai pasiruošusiems stojantiesiems, todėl, kad jaudulio būtų mažiau, o pasitikėjimo savimi – daugiau, besidominčius Fotografijos studijų programa, gegužės 27 d. 12–17 val. kviečiame į konsultacijas, kurios vyks Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakulteto Menų akademijoje (A. Mackevičiaus g. 27, Kaunas, I aukštas, 103 auditorija).

Konsultacijose susipažinsite su stojamųjų egzaminų užduotimis, vertinimo kriterijais, priemonėmis, kurias reikėtų turėti atvykstant laikyti stojamojo egzamino. O taip pat programos dėstytojai jums plačiau papasakos apie Fotografijos studijas bei supažindins su profesionalia studijų technine baze.

Jums aktualią informaciją apie stojamuosius egzaminus rasite šiame vaizdo įraše:

Susipažinti su bendrosiomis stojamųjų egzaminų į kolegines dizaino ir medijų meno studijų krypčių programas organizavimo ir vykdymo 2023 m. nuostatomis galite čia.

Atvykstant į konsultacijas rekomenduojama (bet neprivaloma) turėti savo darbų pavyzdžių.

Stojamieji egzaminai į Fotografijos studijų programą vyks birželio 26–28 d. (papildomo priėmimo metu – rugpjūčio 10 d. ir rugpjūčio 24 d.) Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakultete (A. Mackevičiaus g. 27, Kaunas) ir Vilniaus dizaino kolegijoje (Kauno g. 34, Vilnius).

Jei turite klausimų dėl konsultacijų, susisiekite su Fotografijos studijų programos koordinatore, fotomenininke Svetlana Batura – tel. nr. 8 686 29049.