Kaip ir kasmet į Kauno kolegijos Verslo fakultetą  sugrįžta mokslinė–praktinė konferencija „Verslo aktualijos būsimųjų specialistų požiūriu 2021“, tradiciškai kviesdama skaityti pranešimus ir / ar pateikti mokslinius straipsnius. Šiais metais konferencija vyks gegužės 5 d. (trečiadienį). Dėl šalyje ir pasaulyje susiklosčiusios pandeminės situacijos ji bus organizuojama nuotoliniu būdu.

Organizuojant konferenciją, siekiama studentų, dėstytojų ir verslo įmonių atstovų bendradarbiavimo, atliekant taikomuosius tyrimus, dalyvaujant diskusijose vadybos, ekonomikos, teisės, komunikacijos ir informacijos bei kitais akademinei bendruomenei aktualiais klausimais.

Pristatyti atliktų tyrimų rezultatus ar pasidalinti savo mintimis bei įžvalgomis kviečiame šiomis mokslo krypčių temomis:

Vadybaverslo procesų bei organizacijų valdymas; lyderystė ir vertybės versle bei viešajame sektoriuje; socialinio verslo ir įmonių socialinės atsakomybės nauda;  pardavimai, marketingas ir IT sprendimaiturizmo, sporto, sveikatingumo, kultūros ir laisvalaikio paslaugų vaidmuo gyvenimo kokybės kontekste; verslo sprendimai pasaulinės pandemijos sąlygomis ir kt. 

Ekonomikafinansinės inovacijos versle; verslo apmokestinimo problemos;  įmonės finansų valdymo sprendimai; žiedinės ekonomikos verslo modeliai; pasaulinės pandemijos įtaka ekonomikai ir kt.

Teisėšiuolaikinės teisės tendencijos ir perspektyvos; verslo teisės aktualijos; kibernetinis ir duomenų saugumas ir kt.

Komunikacija ir informacijakomunikacijos iššūkiai XXI amžiuje; tradicijos ir inovacijos komunikacijoje; tarpkultūrinės komunikacijos ypatumai; viešoji ir asmeninė komunikacija; organizacijų komunikacija pasaulinės pandemijos kontekste ir kt.

Konferencijoje gali dalyvauti dėstytojai, studentai, verslo įmonių atstovai.

Svarbiausios datos:

  • Registracija (skaitantiems pranešimus ir / ar norintiems pateikti straipsnius) vyks iki 2021 m. balandžio 20 d.

  • Pranešimai teikiami el. p. vf.konferencija@go.kauko.lt iki 2021 m. balandžio 28 d. (PowerPoint arba kitu su konferencijos organizatoriais suderintu formatu).
  • Straipsniai priimami el. p. vf.konferencija@go.kauko.lt iki 2021 m. gegužės 11 d.

Pastaba: autoriai, elektroniniu paštu pateikdami straipsnį, privalo atsiųsti garantinį raštą dėl spaudai pateikiamo kūrinio. Juo autoriai garantuoja, kad straipsnyje pateikiami originalūs tyrimų duomenys ir jo turinys bei autorystė yra suderinta su straipsnio bendraautoriais.

Informacija dalyviams:

Norintieji konferencijoje skaityti pranešimus, turi užsiregistruoti ir pateikti pranešimą konferencijos organizatoriams iki nurodytos datos. Pageidaujama pranešimo pristatymo trukmė – 10 min. Pranešimą skaityti galima lietuvių arba anglų kalbomis. Pranešimų autoriams bus išduoti pažymėjimai, o geriausieji pranešimai – apdovanoti.

Konferencijos dalyvių straipsniai, atitinkantys  keliamus reikalavimus, bus recenzuojami ir publikuojami periodiniame elektroniniame konferencijos straipsnių rinkinyje (ISSN  2538-7669).

Dalyvavimas konferencijoje – nemokamas. Kilus klausimams maloniai prašome kreiptis el. p. vf.konferencija@go.kauko.lt

Nepraleiskite progos pasidalinti savo įžvalgomis su akademine bendruomene!