Balandžio 17 d.

10–16 val.

407 auditorija (Pramonės pr. 22A, Studijų centras)

 

2019 metų balandžio 17 dieną Kauno kolegijoje vyks 13 tarptautinė-mokslinė konferencija „Inovacijos leidybos, poligrafijos ir multimedijos technologijose 2019“ (angl. Innovations in Publishing, Printing and Multimedia 2019). Ji yra vienintelė tokio tipo konferencija regione.

Jau tradicine tapusi konferencija kasmet susilaukia medijų technologijas realizuojančių mokslo ir studijų institucijų bei darbo rinkos atstovų dėmesio. Šiemet į konferenciją planuoja atvykti svečiai net iš 6 kaimyninių šalių: Latvijos, Lenkijos, Ukrainos, Rusijos, Baltarusijos, Bulgarijos ir Serbijos.

Konferencijos tikslas – mokslinės-praktinės informacijos sklaida tarptautiniu mastu ir tarpinstitucinio bendradarbiavimo skatinimas. Jos metu bus analizuojamos naujos technologijos ir įrengimai reklamoje, ikispaustuviniuose ir spaudos procesuose, taip pat spaudos kokybė, kontrolė, standartų diegimas ir vadyba. Konferencijoje bus skiriama dėmesio printmedia ir multimedia temoms moksle, studijose ir praktikoje, kompiuteriniam dizainui ir reklamai.

Praėjusių metų konferencijos akimirkas rasite čia.

Kviečiame susipažinti su išsamia 2019 metų konferencijos programa: