Vasario 8 d.

15.25 val.

4-18 aud.

Mindaugas Petkevičius

Norintiems sužinoti, kaip komunikacija įgalinama technologijose, siekiant efektyviai sudominti vartotoją – galimybė apie tai išgirsti iš profesionalo. Antradienį, vasario 8 d., 15.25 val. 4-18 aud. Taikomosios komunikacijos trečiakursiams Techninio ir vizualaus informacijos turinio valdymo paskaitą ves kviestinis lektorius – VDU doktorantas, interneto svetainių kūrėjas Mindaugas Petkevičius.

Pasak doktoranto, šiuolaikinėje informacinėje visuomenėje nelengva pozicionuoti naują interneto svetainę. Atsižvelgiant į tai, verta atkreipti dėmesį į svetainės valdymo specifiką – turinio autentiškumą ir lankytojų pritraukimo strategijas.  Paskaitos metu M. Petkevičius pasidalins patirtimi apie interneto svetainių kūrimą ir valdymą. Svečias aptars atitinkamų platformų suteikiamas galimybes kurti interneto svetaines ir pristatys naujos interneto svetainės kūrimo procesą.

M. Petkevičius jau keletą metų gilinasi į teksto kūrimo internete tyrimus ir šia tema ruošiasi ginti disertaciją informatikos krypties doktorantūros studijose, rengia disertaciją tema „Automatizuotas lietuvių kalbos socialinių tekstų kalbos modelių sudarymas ir taikymas giliojo mokymo ir natūralios kalbos apdorojimo uždaviniuose“. Atliktų mokslinių tyrimų rezultatais dalijasi ne tik Lietuvos, bet ir užsienio mokslinėse konferencijose.

Paskaita atvira visiems, besidomintiems šia tema.