Kovo mėnesį vykusiame II-ame atvirame Lietuvos masažo čempionate Kaune kolegijos Medicinos fakulteto Kosmetologijos studijų programos studentės pademonstravo studijų metu įgytas žinias bei praktinius įgūdžius ir iš čempionato grįžo su laimėjimais.

Klasikinio veido masažo rungtyje prizines vietas užėmė visos 3 Kauno kolegijos studentės: I-ąją vietą laimėjo Gintarė Čiuplinskaitė, II-oji vieta atiteko Indrei Petrelienei, o III-ąją vietą užėmė Emilija Ruškutė. G. Čiuplinskaitė dalijasi, jog dalyvavimas čempionate suteikė neįkainojamos patirties ir paskatino nesustoti domėtis.

„Dalyvavimas čempionate buvo labai gera meistriškumo mokykla. Ačiū katedros dėstytojoms V. Vaikšnorienei, A. Klimavičienei, S. Zlatkuvienei,  su kuriomis du mėnesius tobulinome klasikinio masažo techniką. Buvo labai įdomu dalyvauti konkurse, po jo paklausyti paskaitų apie ergonomiką, masažuotojų socialinių tinklų kūrimą, susipažinti su autorinėmis masažo metodikomis. Laimėta pirma vieta labai įkvepia mane toliau tobulėti ir mokytis įvairių masažo technikų“, – įspūdžiais dalijasi Kosmetologijos studijų programos studentė G. Čiuplinskaitė.

Klasikinio kūno masažo ir „Wellness“ rungtyse dalyvavo 4 Kauno kolegijos studentės. I kurso studentės Aurelija Merfeldienė ir Vaiva Veronika Veliulytė pademonstravo savo praktinius įgūdžius klasikinio masažo rungtyje ir dėl geriausių titulo varžėsi  tarp studentų.

Kūno „Wellness“ profesionalų  rungtyje dalyvavo II kurso studentė Gintarė Čiuplinskaitė ir III kurso studentė Gabija Šitkauskaitė. Profesinius įgūdžius laisvoje profesionalų programoje demonstravusi G. Šitkauskaitė neliko nepastebėta ir buvo apdovanota specialiu prizu – masažo mokymais. Studentė atskleidžia, jog dalyvaudama čempionate įgijo daugiau pasitikėjimo savo jėgomis.

„Buvo labai įdomi patirtis varžytis su įvairaus lygio specialistais, pamatyti, kaip vyksta konkursai, sužinoti, kokiomis technikomis dirba meistrai. Po konkurso būsimiems specialistams buvo labai vertingas susitikimas su teisėjais, kurio metu aptartos klaidos ar tobulintinos pusės, pastebėtos čempionato metu. Pradžiugino laimėti masažo mokymai ir suteikta Lietuvos masažuotojų asociacijos narystė. Dalyvavimas čempionate suteikė daugiau pasitikėjimo savo jėgomis, žinių ir profesionalumo. Ačiū dėstytojoms Ritai Skliarenko ir Kristinai Bružei už pagalbą ruošiantis čempionatui“, – pasakoja G. Šitkauskaitė.

Kosmetologo profesija – įvairiapusė

Kosmetologijos katedros vedėja Žaneta Mickienė atskleidžia, jog kosmetologo profesija yra įvairiapusė ir šios studijų programos studentai mokosi ne tik grožio paslapčių, bet ir masažo pagrindų: „Tai naudinga, jog būsimieji specialistai galėtų holistiškai pasirūpinti savo klientų gera savijauta bei atlikti efektyvesnes veido ir kūno grožio puoselėjimo procedūras“, – sako Ž. Mickienė.

Kosmetologijos katedros vedėja atskleidžia, kad į pasiruošimo procesą, trukusį kelis mėnesius, buvo įtrauktas visas katedros kolektyvas: „Vyko ilgas pasiruošimo etapas – visi studentai  norintys dalyvauti čempionate ir praėję dėstytojų atranką rinkosi į treniruočių stovyklą, kur tobulino savo įgūdžius, o dėstytojų komandos dalijo patarimus. Tai įdomi ir sėkminga patirtis.“

Daugiau informacijos apie Kosmetologijos studijų programą galite rasti čia.