Pernai populiariausiame naujienų portale Lietuvoje „Delfi“ pasirodė straipsnių serija apie odos priežiūrą, kuriuose skaitytojus edukuoja kosmetologė, Kauno kolegijos Medicinos fakulteto Kosmetologijos katedros lektorė Loreta Valatkevičienė. Daugiausia, net 14 kartų, žiniasklaidoje savo ekspertine patirtimi pasidalijusi Kauno kolegijos dėstytoja sako, kad dalydamasi patirtimi ir žiniomis viešai, padeda pasirūpinti savo odos sveikata ir grožiu tiems, kurie ne visada turi galimybę atvykti pas specialistą.

Kosmetologė atskleidžia, kad užsiimti švietėjiška veikla ir dalytis savo žiniomis bei patirtimi jos neįpareigoja nei darbas Kauno kolegijos Medicinos fakultete Kosmetologijos katedroje, nei praktika kosmetologiniame kabinete, tai kyla iš širdies: „Tai kyla iš nuoširdaus noro suteikti žinių apie odos priežiūrą, kosmetines priemones savo esamiems ir būsimiems klientams. Iš noro motyvuoti studentes semtis žinių rieškučiomis iš savo dėstytojų per jų patirtį bei siekti profesinio tobulėjimo. Iš meilės – savo studentes matau ne tik kaip akademinę grupę, bet ir kaip kiekvieną žmogų individualiai. Viena yra pasakytas žodis auditorijoje, kita – spausdintas portale platesnei visuomenei. Taip studentės siekia lygiuotis į savo dėstytoją ir tobulėja.

Man motyvacija ir įkvėpimo šaltinis dalintis yra tie patys – laimingi klientai, teisingai prižiūrintys savo odą bei profesinių aukštumų siekiančios studentės. Na ir, be abejo, tai saviraiškos būdas. Patenkintas poreikis veikti, atskleisti savo galimybes, tobulėti ir, žinoma, džiaugtis savo darbo rezultatais, – apie tai, kas skatina savo patirtimi ir įžvalgomis dalytis ne tik su studentėmis, bet ir su platesne visuomene pasakoja L. Valatkevičienė ir priduria, – kad ir kiek laiko skirčiau savo klientams, vis tiek, deja, ne visada jo turiu tiek, kiek norėčiau.“

Primename, kad LAMA BPO duomenimis, Medicinos fakulteto Kosmetologijos studijų programa kasmet yra viena populiariausių Kauno kolegijoje.

Dalijamės visa iki šiol išėjusių straipsnių serija:

 1. Jaunystės eliksyras: kosmetologė išskyrė pagrindines priemones odos grožiui išlaikyti
 2. Biomedicinos mokslų daktarė ir profesionali kosmetologė: kuo geležis svarbi mūsų odos grožiui bei sveikatai?
 3. Klausimas, keliantis daug diskusijų – ar micelinį vandenį reikia nuplauti?
 4. Kosmetologė įvardijo medžiagas, kurios kremą paverčia blogu: pamatę etiketėje – dėkite atgal į lentyną
 5. Kosmetologė: kodėl laikyti kremą vonioje ir kišti pirštą į indelį – bloga mintis
 6. Kosmetologės verdiktas: permanentinis makiažas skirtas toli gražu ne tik antakių ir lūpų pagražinimui
 7. Celiulitas: kodėl atsiranda ir kaip jo atsikratyti namų sąlygomis
 8. Kaip išvengti ankstyvo senėjimo ir prižiūrėti senstančią odą?
 9. Jaunystės eliksyras: kosmetologė išskyrė pagrindines priemones odos grožiui išlaikyti
 10. Viskas, ką reikia žinoti apie rankų odą: kaip išsirinkti kremą ir tinkamai naudoti dezinfekantą
 11. Pigmentinės dėmės: kaip jų išvengti arba atsikratyti esamų
 12. Natūrali pagalba odai: kokie aliejai tinka ir kaip juos naudoti
 13. Kosmetologė atsakė į daug metų ramybės neduodantį klausimą – ar tikrai graži oda neįmanoma be toniko?
 14. Oho, kremas su „aukso dulkėmis“: specialistė atsakė, kokie ingredientai išties vertingi, o kas – pigus reklaminis triukas

Džiaugiamės šia aktyvia Kauno kolegijos bendruomenės nare bei siekiame įkvėpti ir kitus Kauno kolegijos dėstytojus pasekti šiuo pavyzdžiui.