Partnerystė yra būtina organizacijos plėtrai ir tobulėjimui. Šiuolaikiniame pasaulyje aukštajai mokyklai neįmanoma veikti lokaliame lygmenyje. Šiandien aukštojo mokslo kokybė yra betarpiškai susijusi su partnerystės tvarumu. Tokiomis mintimis veiklą apibendrina Kauno kolegijos bendruomenė, kuri subūrė profesionalus iš 20 pasaulio šalių.

Kovo 19-23 dienomis Kauno kolegijos konferencijoje pranešimus skaitė, paskaitas vedė, susitikimuose su akademine bendruomene ir verslu dalyvavo profesionalai iš Danijos, Suomijos, Belgijos, Portugalijos, Serbijos, Pietų Afrikos Respublikos, Jordanijos, Ukrainos, Gruzijos, Baltijos šalių ir kitų valstybių.

„Šiandien niekam nekyla abejonių, kad turėti partnerių užsienyje – tiesiog būtina. Vis dėlto tvirtiems ryšiams formuotis reikia laiko, pastangų ir nuoseklumo“, – pabrėžia Kauno kolegijos direktoriaus pavaduotoja studijoms ir mokslui dr. Nijolė Zinkevičienė. Ji pastebi kai kurių šiuolaikinių organizacijų elgseną, kai pastangos sutelkiamos partnerių skaičiui auginti, tačiau mažesnis dėmesys skiriamas santykiams, procesams, rezultatams.

Visas straipsnis