Verslui nebėra sienų – taip būtų galima apibūdinti verslo plėtrą pasaulyje. Įmonės laužo lokalumo standartus: savęs neberiboja su viena konkrečia šalimi ar vieta tiek fiziškai, tiek pasitelkus internetą. Norint išnaudoti atsivėrusias galimybes ir pasiekti platesnes rinkas bei didesnį vartotojų ratą, ieškoma tarpkultūrinį ir komercinį pasaulį aprėpiančio profesionalo žvilgsnio – ar versle esama pakankamai tokių specialistų?

Kauno kolegija, reaguodama į darbo rinkos poreikį, nuo 2018 metų rudens pradėjo vykdyti Tarptautinio verslo studijų programą. „Skaitmeninis pasaulis sukūrė tikrąją globalizaciją, o mažoms ir vidutinėms bendrovėms bei pavieniams verslininkams atvėrė tarptautinės prekybos galimybes. Skaitmeninės technologijos atėmė iš didžiųjų verslo įmonių dar taip neseniai vien joms priklausiusią teisę į globalumą. Šiandien globalia bendrove gali tapti bet kuri smulkaus ir vidutinio verslo įmonė“, – verslo plėtros priežastis įvardija Kauno kolegijos Verslo fakulteto prodekanė Gelmina Motiejūnė.

Naujienų portale „Kas vyksta Kaune“ skaitykite straipsnį, kuriame Edita Gudišauskienė, Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociacijos vykdančioji direktorė, įvardija tarptautinio verslo plėtros priežastis ir galimybes Kaune, Kauno kolegijos Verslo fakulteto prodekanė Gelmina Motiejūnė pasakoja apie Tarptautinio verslo studijų programos pritaikymą verslo poreikiams ir tikroms verslo situacijoms perprasti, o Tarptautinio verslo studijų programos pirmakursės dalijasi pirmaisiais studijų įspūdžiais.