Vienas dažniausiai jauną žmogų lydinčių žodžių galėtų būti atradimai – žinių, naujų draugų, savęs, pomėgių, miesto, studijų ir daugybė kitų. Kviesdama būsimuosius studentus nebijoti ieškoti ir drąsiai leistis į atradimus, Kauno kolegija pradeda įgyvendinti stojančiųjų pritraukimo vasaros reklamos kampaniją „Atradimai“.

Plačių galimybių, praktiškų studijų ir vertingų žinių atradimai

Baigtos aukštojo mokslo studijos šiandien nebėra vienintelis ar esminis kriterijus, lemiantis sėkmingą karjerą. Siekdami atsirinkti talentingiausius darbuotojus, darbdaviai vis dažniau atsižvelgia ir kandidato turimus praktinius įgūdžius, sukauptą tarptautinę patirtį, dalyvavimą projektuose, konkursuose, priklausymą įvairioms organizacijoms ir kt. Dėl to Kauno kolegijoje siekiama studentams atverti kuo daugiau galimybių visa tai pasiekti su aukštosios mokyklos ir čia dirbančių dėstytojų pagalba.

Smiltė Juraitė

Kauno kolegijos Rinkodaros ir komunikacijos skyriaus vadovė Smiltė Juraitė atskleidžia, kad bendraujant su kolegijos studentais, alumnais bei girdint jų pasakojimus apie kolegijos atveriamas galimybes, kurių dėka jie pasiekė karjeros aukštumų, įkūrė savo verslus, užmezgė naudingas pažintis, praplėtė akiratį, įgijo tarptautinės patirties, išryškėjo žodis atradimai.

„Galima sakyti, kad pagrindinė kūrybinė žinutė yra apie tai, ką atrandame ir ką patiriame studijų Kauno kolegijoje metu. Kalbindami pas mus studijuojančius ar jau studijas baigusius žmones, gauname įvairiausių atsakymų apie naudą ir vertę, kurią davė studijos. Tačiau atsakymus grupuojant ir sisteminant, galima išskirti kelias pasikartojančias sritis – studijų praktiškumą, tarptautines galimybes, pagalbą planuojant karjeros kelią, puikią studijų aplinką bei draugišką bendruomenę. Tiek mūsų studentai, tiek alumnai mielai dalinasi įkvepiančiomis istorijomis apie tai, kiek daug jų gyvenime reiškia studijos Kauno kolegijoje, o mes visa tai įvairiausiomis priemonėmis bandysime perteikti tiems, kurie renkasi savo studijų kelią ir galvoja kokią studijų programą ar aukštąją mokyklą pasirinkti“, – apie tai, kodėl šiai kampanijai buvo pasirinkta atradimų tema, sako Kauno kolegijos Rinkodaros ir komunikacijos skyriaus vadovė S. Juraitė.

Kampanijoje – tikros studentų ir absolventų istorijos

Kauno kolegijos vykdomoje komunikacijoje itin svarbią vietą užima autentiškumas. Kalbėdama apie pradedamą vykdyti kampaniją, S. Juraitė pabrėžia, kad šis elementas ir šiemet išlieka ne mažiau reikšmingas, todėl visos istorijos – tai tikri studentų ir absolventų įspūdžiai, realios jų patirtys ir atradimai studijų kolegijoje metu.

„Labai norisi ištransliuoti tai, kad studijos Kauno kolegijoje – tai vertingų žinių, plačių galimybių ir studijų praktiškumo atradimai. Manau, kad labai svarbu, jog tai nebūtų vien skambūs reklaminiai lozungai, tačiau tikri ir nuoširdūs žmonių, kurie čia studijavo ar studijuoja, liudijimai ir pasidalijimai. To nesudėsi į studijų programų aprašymus, schemas ir grafikus, čia reikia ieškoti kaip taikliai pasidalinti tikromis istorijomis ir atsiliepimais. Manau, kad tam puikiai pasitarnaus ir studentų-ambasadorių kampanija, kur kiekvienai studijų programai atstovaujantis studentas yra pasiruošęs atsakyti į visus formalius ir neformalius klausimus, susijusius su studijuojamais dalykais, studijų aplinka, praktiniais užsiėmimais, tarptautinėmis galimybėmis, santykiais tarp studentų ir dėstytojų bei kt. Taigi, pagrindinis pažadas stojančiajam yra tas, kad studijos Kauno kolegijoje yra pilnos nuostabiausių atradimų, apie kuriuos esame pasiruošę papasakoti savo studentų ar alumnų lūpomis“, – dalinasi S. Juraitė.

Į atradimus – su palaikančia bendruomene

Rinkodaros ir komunikacijos skyriaus vadovė S. Juraitė skatina būsimuosius studentus į naują etapą žengti drąsiai – jis, neabejotinai, bus kupinas pačių įvairiausių atradimų, o Kauno kolegijos bendruomenė yra pasiruošusi lydėti studentus šioje atradimų kelionėje.

„Šiame kontekste norime pasakyti, kad studijos Kauno kolegijoje bus pilnos atradimų – naujų žinių, įdomios praktinės patirties, tarptautinių galimybių, asmenybės augimo ir vertingų pažinčių. Vienų lūkesčių išsipildymas bus tikėtinas ir lauktinas, mat apie juos skaitai bukletuose, studijų programų aprašymuose interneto svetainėje, tačiau bus tokių atradimų, kurių nesitikėjai, kurie sukurs tokią pridėtinę vertę, kuri turės didžiausią reikšmę formuojantis jauno specialisto asmenybei. Sunku nupasakoti dalykus, kuriuos sunkiai pamatuosi, kuriuos gali vertinti subjektyviai, tačiau esu tikra, kad dauguma mūsų studentų galėtų daug papasakoti apie dėstytojų supratingumą ir palaikymą, apie studentų draugiškumą ir bendruomeniškumą, apie tai, kad šios pažintys virsta naudingais kontaktais vėliau kuriant verslus ar mezgant ryšius kitose profesinėse srityse“, – keletą atradimų, kurie laukia pasirinkusiųjų studijuoti Kauno kolegijoje, išskiria S. Juraitė.

Kauno kolegijos Studentų priėmimo skyrius konsultuoja visais rūpimais priėmimo į studijas klausimais el. paštu priemimas@go.kauko.lt arba tel. nr. (8 37) 32 11 11 (pirmadienį–ketvirtadienį: 9.00–16.00 val., penktadienį: 9.00–15.00 val.).

Konsultacijos stojantiesiems vykdomos ir atvykus į Kauno kolegiją (Kaunas, Pramonės pr. 22A, 104 kab.), tačiau būtina išankstinė registracija nurodytu el. paštu arba telefonu.

Visą informaciją apie studijas ir studijų programas galite rasti čia.

Straipsnis publikuotas naujienų portale „Kas vyksta Kaune“.