„Kauno diena“

Kasmet Raudondvario dvaras pritraukia ir suaugusiųjų, ir mažiausiųjų lankytojų dėmesį. Šiais metais senąją pilį dabina rankų darbo snaigės, o pilies link veda didesni už žmogų Kalėdų atvirukai. Kuriant šių metų šventinio parko dekoracijų koncepciją talkino Kauno kolegijos Menų akademijos vadovė dr. Inga Valentinienė ir Dizaino studijų programos koordinatorius Juozas Dundulis.

„Mūsų, Menų akademijos, misija buvo sukurti koncepciją, kuri atspindėtų Kalėdų dvasią, būtų lengvai suprantama ir įgyvendinama. Buvo vienbalsiai nuspręsta atgaivinti nepelnytai pamirštą kalėdinių atvirukų kūrimą“, – apie šių metų Kalėdų dvasia alsuojantį Raudondvario parką pasakoja dr. I. Valentinienė. Minėtina, kad šių atvirukų kūrimo procesas suvienijo Kauno kolegijos, 13 Kauno rajono gimnazijų ir 6 pagrindinių mokyklų bendruomenes, kurių bendro darbo rezultatai šventiniu laikotarpiu džiugina Raudondvario parko lankytojus.

„Raudondvario pilis „apšerkšnijo“ mokyklų dėka – pagal Menų akademijos pateiktus brėžinius, mokiniai pagamino didžiulę pusnį snaigių! Ant aukštų pilies sienų jas sutūpdė mūsų pagalbininkai – Technologijų fakulteto Baldų ir medienos dirbinių gamybos studijų programos studentai“, – bendruomeniškumu ir pagalba vieni kitiems džiaugėsi Menų akademijos vadovė. Savo kūrybiškumą ir kruopštumą demonstravo ir kiti Kauno kolegijos studentai: „Menų akademijos dizainerių kūryba pasigėrėti galima atvirukų alėjoje, o Technologijų fakulteto Interjero ir baldų projektavimo studijų programos studenčių kurtos floristinės žiemos kompozicijos dabina dvaro ir pilies erdves“, – teigia dr. I. Valentinienė.

Visas straipsnis „Kauno dienoje“