Jonavos rajono savivaldybė nusprendė sukurti naują ir patrauklų logotipą, tad į pagalbą pasitelkė Kauno kolegijos studentus. Ne vienus metus su šią aukštąją mokykla bendradarbiaujanti Jonavos rajono savivaldybė logotipo kūrimo užduotį patikėjo būsimiesiems grafinio dizaino specialistams, o į užduotį labai kūrybiškai pažvelgę studentai visus nustebino savo rezultatais. Bendru visuomenės ir specialiai sudarytos komisijos nutarimu, konkurso nugalėtoju pripažintas Aldo Petrėno pasiūlytas logotipas.

Jonavos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Birutė Gailienė tikino, kad neabejojama, jog po sėkmingos užduoties įveikimo draugystė su Kauno kolegija tęsis ir toliau. „Už sklandų bendradarbiavimą esame labai dėkingi Kauno kolegijos Menų akademijos vadovei dr. Ingai Valentinienei, Dizaino studijos koordinatoriui lektoriui Juozui Dunduliui, Dizaino studijos Grafinio dizaino kuratorei lektorei Gintarei Jarašienei“, – už sklandų ir kūrybišką bendradarbiavimą padėkojo savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja.

B. Gailienė pridūrė, kad ir kitos institucijos galėtų pasekti Jonavos rajono savivaldybės pavyzdžiu ir suteikti jaunam žmogui pasitikėjimo savo jėgomis kuriant tai, kas iš tiesų bus naudojama, o ne numesta kur nors į užmirštus stalčius.

Daugiau skaitykite „Kauno dienoje“.