Paskaitos lektorė – Ieva Šūmakarytė

Sakoma, kad vienaragiai – lepūs gyvūnai. Tačiau jų po truputį atsiranda ir Lietuvoje. Ar mūsų ekosistema palanki vienaragiams augti, Verslo fakulteto Apskaitos ir finansų katedra bei Verslo centras kviečia išgirsti spalio 19 d., antradienį, 9 val. modulio „Nuo idėjos iki verslo“ metu.

Atviroje paskaitoje įžvalgomis šia tema dalinsis ir į klausimą „Kaip Lietuvoje užauga vienaragiai?“ atsakys startuolių ekosistemos plėtros padalinio „Startup Lithuania“  renginių ir pre-akseleratoriaus vadovė  Ieva Šūmakarytė.

Laisvai pasirenkamo modulio „Nuo idėjos iki verslo“ metu kviestinė lektorė plačiau pristatys vienaragių augimo Lietuvoje klimatą: papasakos apie „Startup Lithuania“ veiklas, apžvelgs stipriuosius sektorius bei pristatys startuolius, kurie kuria sėkmės istorijas. Ši paskaita – tai puiki proga išsiaiškinti, kokias klaidas inovacijas kuriančios ir sparčiai augančios IT bendrovės daro daržniausiai bei kokie principai lemia startuolių sėkmę, remiantis realiais pavyzdžiais.

Paskaita vyks Verslo centre (Gedimino g. 41, Kaunas). Norint dalyvauti, prašome informuoti el. paštu verslocentras@go.kauko.lt.

Ši paskaita – tai „Startup Guide“ pre-akceleravimo kurso modulyje „Nuo idėjos iki verslo“ dalis. Šis kursas skirtas padėti ugdyti ir vesti jauną žmogų inovatyvaus verslo keliu. Modulio tikslas – suteikti galimybę išmokti, kaip generuoti kūrybiškas verslo idėjas arba kaip patobulinti jau turimą verslo idėją.