Išleistas antrasis Kauno kolegijos koordinuojamo „Erasmus+“ projekto „Quality of Virtual Studies“ naujienlaiškis. Tarptautiniu projektu „Quality of Virtual Studies“  siekiama pagerinti virtualių studijų kokybę, o šiam tikslui įgyvendinti suburta partnerių komanda iš Lietuvos, Ispanijos, Kroatijos, Suomijos ir Jungtinės Karalystės.

Projektas jau įpusėjo ir yra vykdomas metus laiko. Per šį laikotarpį išleistas pirmasis intelektinis produktas „VMA mokymo(si) ir vertinimo metodų analizės ataskaita“ bei finalizuojamas antrasis intelektinis produktas „VMA mokymo(si) ir vertinimo metodų metodologija“.

2022 m. gegužės 17–19 dienomis Jungtinėje Karalystėje vyko projekto dalyvių-dėstytojų mokymai apie pedagoginius aspektus VMA ir „Moodle“ įrankių panaudojimą. Šiuo metu dėstytojai taiko įgytas žinias apie mokymą(si) virtualioje aplinkoje ir kuria 4 naujus virtualius ir tarptautinius studijų dalykus, kuriuos ateinantį rudens semestrą išbandys studentai. Tai bus nuotoliniai moduliai, sukurti partnerių iš Kauno kolegijos (Lietuva), Savonijos taikomųjų mokslų universiteto (Suomija), Zagrebo verslo universiteto (Kroatija) ir Francisco de Vitoria universiteto (Ispanija).

Kviečiame susipažinti su projekto naujienlaiškiu (anglų k.).

Projekto veiklas taip pat galite sekti projekto interneto svetainėje.