Stojantiesiems į Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakulteto Menų akademijoje realizuojamas dizaino, vizualiųjų menų, medijų meno srities studijų programas turime puikių žinių – šiais metais stojamieji egzaminai į DizainoĮvaizdžio dizainoMados dizainoFotografijosStiklo, keramikos, odos, tekstilės menoDailės kūrinių konservavimo ir restauravimo studijų programas vyks Kaune, Menų ir ugdymo fakultete (A. Mackevičiaus g. 27, Kaunas).

  • Stojamieji egzaminai į DizainoĮvaizdžio dizaino ir Mados dizaino studijų programas bus vykdomi birželio 25 d., 28–30 dKauno kolegijos Menų ir ugdymo fakultete (A. Mackevičiaus g. 27, Kaunas) ir Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje (Olandų g. 16, Vilnius);
  • stojamieji egzaminai į Fotografijos studijų programą bus vykdomi liepos 7–9 d. Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakultete (A. Mackevičiaus g. 27, Kaunas) ir Vilniaus dizaino kolegijoje (Kauno g. 34, Vilnius);
  • stojamieji egzaminai į Stiklo, keramikos, odos, tekstilės meno ir Dailės kūrinių konservavimo ir restauravimo studijų programas bus vykdomi liepos 12–13 d. Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakultete (A. Mackevičiaus g. 27, Kaunas).

Pasitikslinti stojamojo egzamino datą ir laiką bus galima registruojantis LAMA BPO sistemoje.

Stojantieji į Menų akademijoje realizuojamas studijų programas yra kviečiami iki gegužės 21 d. registruotis į intensyvius parengiamuosius dailės dalykų kursus Menų ir ugdymo fakulteto Menų akademijoje. Smulkesnę informaciją, kursų tvarkaraštį ir kainas rasite čia.

Visą aktualią informaciją galite rasti Menų ir ugdymo fakulteto puslapyje.