Stojantiesiems į Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakulteto Menų akademijoje realizuojamas dizaino, vizualiųjų menų, medijų meno srities studijų programas primename, kad papildomo priėmimo metu stojamieji egzaminai į DizainoĮvaizdžio dizainoMados dizainoFotografijosStiklo, keramikos, odos, tekstilės menoDailės kūrinių konservavimo ir restauravimo studijų programas organizuojami rugpjūčio 16 d.

  • Stojamieji egzaminai į DizainoĮvaizdžio dizaino ir Mados dizaino studijų programas bus vykdomi Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje (Olandų g. 16, Vilnius). Daugiau informacijos apie stojamuosius egzaminus į nurodytas studijų programas galite rasti čia.
  • Stojamieji egzaminai į Fotografijos studijų programą bus vykdomi Vilniaus dizaino kolegijoje (Kauno g. 34, Vilnius). Daugiau informacijos apie stojamuosius egzaminus į nurodytas studijų programas galite rasti čia.
  • Stojamieji egzaminai į Stiklo, keramikos, odos, tekstilės meno ir Dailės kūrinių konservavimo ir restauravimo studijų programas bus vykdomi Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakultete (A. Mackevičiaus g. 27, Kaunas). Daugiau informacijos apie stojamuosius egzaminus į nurodytas studijų programas galite rasti čia.

Egzamino laikymo datą stojantysis renkasi pildydamas prašymą www.lamabpo.lt interneto svetainėje esančioje informacinėje sistemoje.

Visą aktualią informaciją galite rasti Menų ir ugdymo fakulteto puslapyje.