Sakoma, kad didelės pergalės ir darbuotojų pagyros darbovietei savaime neatsiranda – viskas prasideda nuo vidinės kultūros, jos puoselėjimo. Tačiau vis dažniau pastebima, kad darbuotojo pasitenkinimas įmonėje taip pat gali tapti paskata jo asmenybei, o kartu ir visuomenei, tampant dalimi to, dėl ko kasdien norima nueiti vienu žingsneliu toliau nei vakar.

Kauno kolegijos Verslo fakulteto Verslo centras džiaugiasi galėdamas pakviesti Kauno kolegijos bendruomenę praplėsti akiratį organizacijų kultūros tema. Gegužės 25 d., antradienį, 12 val. organizuojama vieša Graikijos profesoriaus, šiuo metu bendradarbiaujančio su Salonikų Graikijos Aristotelio universitetu Medicinos fakultetu ir Šveicarijos Alfredo Nobelio verslo mokykla, Andreas Karaoulanis paskaita „Įmonės kultūros svarba visuomenės gerovei“.

Nuotolinio susitikimo metu didelę patirtį tarptautinių įmonių konsultavimo srityje turintis profesorius Kauno kolegijos bendruomenei pristatys, kodėl įmonės kultūra yra svarbi verslui, kodėl ir kaip tai gali paveikti visuomenę, kokį vaidmenį tai užima suinteresuotųjų šalių ir atvirųjų sistemų teorijose, taip pat aptars, kodėl darbuotojai gali būti vadinami jungiamuoju ryšiu tarp įmonės ir visuomenės.

Andreas Karaoulanis – profesorius, rašytojas, turintis 25 metų mokslinės ir konsultacinės patirties verslo sektoriuje.
Jis yra 5 knygų verslo tema (bendradarbiaujant su garsiomis JAV ir Vokietijos leidyklomis) autorius, daugelis iš jų buvo išverstos į 8 kalbas. A. Karaoulanis turi mokymo patirtį 4 šalyse, o jo paskelbti straipsniai su tarptautiniais kolegų apžvalgų žurnalais Europoje ir Azijoje buvo perskaityti daugiau nei 140 šalių. Taip pat A. Karaoulanis yra lektorius, rengiantis seminarus daugelyje šalių, pavyzdžiui, Graikijoje, Dubajuje, Indijoje, Latvijoje ir kt. Profesorius yra atlikęs įvairių tyrimų, bendradarbiaujant su JAV, Europos ir Azijos universitetais.
Jo mokslinė patirtis apima vadybos daktaro laipsnį Indijoje, pramonės vadybos ir ekonomikos magistro studijas Švedijoje, sprendimų paramos ir rizikos analizės magistro studijas Švedijoje, magistro ir inžinerijos bakalauro laipsnį Graikijoje, taip pat artimiausiuose profesoriaus planuose – verslo administravimo daktaro laipsnis Lenkijoje. A. Karaoulanis turi daugelį metų patirties mažmeninės prekybos, bankininkystės, automobilių, drabužių ir mados, draudimo, akademinės bendruomenės, leidybos, vadovų mokymo, koučingo, verslininkystės industrijoje.

Paskaita vyks nuotoliniu būdu, anglų kalba. Prisijungimo nuoroda atsiunčiama po registracijos.