Prabėgus stojimų bumui paaiškėjo, kad gabiausi Lietuvos abiturientai renkasi ir universitetus, ir kolegijas, į kurias kiekvienais metais šimtukininkai stoja vis dažniau. Kauno kolegija šiemet yra viena iš lyderių pagal priimtų abiturientų, surinkusių šimtukus iš egzaminų, skaičių kolegijose – studentų gretas papildė 28 šimtukininkai.

Į Kauno kolegiją šiemet įstojo daugiau nei 2000 stojančiųjų, o tai, jog studijas kolegijoje renkasi pirmūnai, rodo sąmoningą norinčiųjų studijuoti apsisprendimą ir pasitikėjimą aukštojo mokslo institucija. Anot Kauno kolegijos direktoriaus Pauliaus Baltrušaičio, geriausi abiturientai Kauno kolegijoje daugiausia rinkosi sveikatos mokslų, technologines ir vadybos srities studijas. „Augindami šimtukininkų skaičių turime kelti ir studijų kokybę. Pateisinti studentų lūkesčius. Jų siekis yra sėkminga karjera“, – pabrėždamas gabiausiųjų galimybes, motyvaciją ir Kauno kolegijos siekį prisitaikyti prie darbo rinkos teigė P. Baltrušaitis.

Visą Kauno kolegijos direktoriaus komentarą ir daugiau apie šimtukininkus Lietuvos kolegijose skaitykite „Alfa“ publikuotame straipsnyje.