Per Lietuvos narystės Europos Sąjungoje laikotarpį, Kauno kolegija fiksuoja įspūdingus bendradarbiavimo su ES rodiklius. 16 metų laikotarpiu, siekiant atliepti tarptautinius reikalavimus bei bendruomenės poreikius, šioje aukštojoje mokykloje įgyvendintas ne vienas Europos Sąjungos investicijas pritraukęs projektas: ES lėšomis investuota į infrastruktūros atnaujinimą, programų tobulinimą, dėstytojų kvalifikacijos kėlimą.

Vienas iš strateginių kolegijos tikslų – modernios infrastruktūros formavimas, todėl kiekvienais metais Europos Sąjungos investicijų dėka stebima pažanga, kuriant patrauklią ir konkurencingą studijų aplinką, užtikrintos kokybiškos ir visapusiškos galimybės studentams mokytis ir tobulėti.

„Manau, kad ir studentams svarbu, kokios sąlygos aukštojoje mokykloje sudarytos studijuoti bei pailsėti. Juk studijos susideda ne tik iš paskaitose praleidžiamo laiko. Čia, kolegijoje, mes turime naują, modernią biblioteką, kurioje galima ne tik skaityti knygas ar ieškoti šaltinių, bet ir naudotis kompiuterine įranga, konsultuotis su bibliotekos darbuotojomis. Taip pat yra įrengti uždari kambarėliai, kuriuose galima ramiai, atsiskiriant nuo kitų bibliotekos lankytojų, leisti laiką, studijuoti“, – sako Kauno kolegijos Verslo fakulteto Įstaigų ir įmonių administravimo trečiakursis Julius Antanaitis, pridurdamas, kad pats dažniausiai į biblioteką atvyksta atlikti savarankiškas užduotis ar dirbti su projektine grupe.

Plačiau skaitykite Kas vyksta Kaune.