Kauno kolegijos studentai ir darbuotojai raginami išbandyti jėgas krepšinio aikštelėje – skelbiama komandų registracija į jau šeštąjį kasmetinį turnyrą dr. Mindaugo Misiūno taurei laimėti.

Krepšinio aistruoliai kviečiami susiburti į ne mažiau nei 6 žaidėjų komandą, tačiau tik 2 komandos žaidėjai gali priklausyti pirmajai Kauno kolegijos krepšinio rinktinei. Komandoje gali būti ne daugiau nei 12 žaidėjų.

Registracija į turnyrą vyks iki š. m. kovo 8 d. Registracijos laišką prašome siųsti el. paštu laura.meksriuniene@go.kauko.lt. Laiško pavadinimas – „Registracija į krepšinio turnyrą“. Laiške privaloma nurodyti šią informaciją: komandos kapitono vardą, pavardę, grupę, telefono numerį, komandos narių vardus, pavardes, grupes ir bent vieno nario telefono numerį (tam atvejui, jeigu nepavyktų susisiekti su komandos kapitonu).

Komandų kapitonai apie turnyro eigą bus nuolat informuojami registracijos metu pateiktu telefonu arba el. paštu. Užsiregistravusiems rekomenduojama atidžiai sekti informaciją.

Turnyras bus organizuojamas Kauno kolegijos sporto salėje (Pramonės pr. 22, Kaunas). Žaidėjų komandos iki rungtynių turės pasiruošti šviesių ir tamsių spalvų marškinėlius su numeriais.

Turnyro nuostatus rasite čia: